برنامه شب سال نو ۲۰۱۹ در تلویزیون ترکیه

برنامه تلویزیونی شب سال نو میلادی  ۲۰۱۹ در ترکیه

Yılbaşi Gegesi 2019

برنامه شب سال نو میلادی ۲۰۱۹ در چند کانال معروف ترکیه به قرار زیر می باشد.

برنامه ای که در شب سال نو میلادی ۲۰۱۹ در تلویزیون ترکیه، کانال Tv 8 ساعت ۲۰:۰۰ برگزار خواهد شد O SES TÜRKİYE می باشد.

 در این مسابقه تلویزیونی۴ هیئت ژوری که (Seda sayan صدا سایان)، (بیاض شو Beyaz Show)، (حادیثه Hadiseh) و (مرات بوز Murat Boz) می باشد و شرکت کنندگانی که از افراد مشهور تلویزیون ترکیه مانند: بازیگران ، مجریان و … هستند در مسابقه حضور پیدا می کنند و در هنر خوانندگی به رقابت می پردازند و هیئت ژوری هم آنها را انتخاب می کنند در آخر برنامه بهترین صدا از طرف هیئت ژوری اعلام می شود. 

برنامه شب سال نو میلادی ۲۰۱۹ در تلویزیون ترکیه، کانال Star ساعت ۲۰:۰۰ برگزار خواهد شد. این برنامه چند خواننده مشهور ترکیه مانند : (Sibel Can سیبل جان)، (Emel Sayin امل سائین )، (Demet Akalın دمت آکالین)، (مهمت اردم Mehmet Erdem)، (فتاح جان Fettah Can) و … برنامه خوانندگی برگزار خواهند کرد.برنامه شب سال نو میلادی ۲۰۱۹ در تلویزیون ترکیه، کانال Fox ساعت ۲۰:۰۰ برگزار خواهد شد. این ‌برنامه مسابقه ای به نام (عشقم تو می تونی انجام بدهی Yaparsin Aşkim) با مجری (ایلکر آیریک Ilker Ayrik) برای زن و شوهر ها می باشد که در شب سال نو، چند زن و شوهر مشهور ترکیه در مسابقه شرکت می کنند و برای به دست آوردن ماشین به رقابت می پردازند. 
برنامه شب سال نو میلادی ۲۰۱۹ در تلویزیون ترکیه، کانال Atv ساعت ۲۰:۰۰ برگزار خواهد شد. این برنامه مسابقه ای به نام (کی میلیونر می خواهد بشود Kim Milyoner Olmak Ister) می باشد. شرکت کنندگان این مسابقه زنان ورزشکار ترکیه می باشند که از طریق اطلاعات عمومی به رقابت می پردازند و مبالغی را که شرکت کنندگان برنده می شوند برای محافظت از کودکان بی سرپرست جمع آوری می شود.
برنامه شب سال نو میلادی ۲۰۱۹ در تلویزیون ترکیه، کانال Show ساعت ۲۰:۰۰ برگزار خواهد شد. اولین برنامه مسابقه ای مربوط به کودکان، به نام (اخبار از کودکان Çocuktan Al Haberi) می باشد که افراد مشهور ترکیه مانند: بازیگران و خوانندگان با کودکان این برنامه در مسابقه شرکت می کنند و بعد از آن، برنامه طنز (خندیدم خندیدم Güldür Güldür) در ساعت ۲۱:۴۵ پخش خواهد شد که در این برنامه طنز، چند کمدین ترک برای ایجاد شادی و خنده تماشاچیان و بیندگان تلویزیون هنرنمایی می کنند.برنامه های ذکر شده تا پاسی از شب ادامه خواهد داشت تا سالی پر از شادی و خنده در کنار عزیزانتان سپری کنید.

Yılbaşi Gegesi 2019#مجله مرمر Marmar magazine برترین مرجع اطلاع رسانی و گردشگری فارسی زبان در کشور ترکیه.
فیسبوک مجله مرمر
پیج مجله مرمر 
اینستاگرام مجله مرمر