تحصیل در ترکیه و امکانات

– امکانات دانشگاه ها

شما می توانید به راحتی به  کتابخانه ها و آزمایشگاه های پیشرفته ای که شرایط تحقیق و مطالعه شما را فراهم می کند دسترسی پیدا کنید. به همراه کامل ترین امکانات ورزشی و فرهنگی در محیط دانشگاها. دارای باشگاه های ورزشی و خوابگاه های دانشجویی که  دانشجویان به راحتی می توانند از آن لذت ببرند.

– تنوع فرهنگی 

تنوع فرهنگی در ترکیه به شدت زیاد است. شما می توانید شرق و غرب رادر ترکیه با هم ملاقات کنید که در واقع ترکیبی از کشور های اروپا و آسیا می باشند. شما در ترکیه یک خارجی محسوب نمی شوید به این دلیل که مجموعه ای از ملیت ها مانند موزاییک هایی به هم پیوسته این پازل فرهنگی را تشکیل داده اند.

 

– آموزش امن و مقرون به صرفه 

ترکیه  محلی است که در آن شما می توانید  آموزش های مقرون به صرفه ببینید. شهریه و هزینه زندگی پایین تر از بسیاری  کشورهای اروپایی و آمریکا می باشد.

– محیط گرم و دوستانه

به عنوان یک ملت جوان سی ویک درصد از کشور ترکیه بین سنین ۱۲ تا ۲۴ سال هستند. مردم ترکیه بسیار میهمان نواز هستند. در ترکیه، دانش آموزان فرصتی برای تجربه هر دو سنت و تجدد در یکی از امن ترین و پایدار ترین کشورها در منطقه را خواهند داشت. علاوه بر این، در برخی از دانشگاه های ترکیه زبان تدریس زبان انگلیسی است و این فرصت خوبی برای یادگیری زبان انگلیسی می باشد. بالاتر از همه،  کیفیت بالای آموزش شما را برای آینده آماده خواهد کرد.