حراج بامبی بهار ۹۷

انواع کیف و کفش چرمی اصل زنانه و مردانه برند بامبی Bambi 

حراج بامبی در ترکیه

در حراج بامبی در ترکیه و شهرهای مختلف اعم از استانبول، آنتالیا، وان و … بسیاری از این محصولات را می توانید تا ۵۰% قیمت واقعی از فروشگاههای آن در سطح شهر تهیه نمایید.
از آنجایی که پوشاک ترک در ایران دارای قیمت بسیار بالایی می باشد، اکثر شهرهای ترکیه مانند استانبول، وان و دیگر شهرها با وجود هزینه هایی مانند بلیط و هتل، مقصد بسیار مناسبی برای گردشگران ایرانی جهت تهیه پوشاک شده است.
حراج بامبی و تخفیفات ویژه این برند مسافران زیادی را به سمت ترکیه می کشاند و گاها این حراج ها تا سقف ۷۰ درصد می باشد
 

زمان حراج بامبی در ترکیه

زمان حراج بامبی در ترکیه در چهار فصل  سال میباشد, برای اطلاع از تاریخ حراج بامبی در ترکیه میتوانید در پایین همین صفحه پیام دهید تا همکاران  ما اطلاعات دقیق در اختیار شما قرار دهند. از دیگر روشهای اطلاع از زمان حراج بامبی در ترکیه میتوان به وبسایت شرکت بامبی اشاره نمود. شما عزیزان ساکن در ترکیه و ایران میتوانید با مراجعه به این وبسایت از زمان و تاریخ حراج بامبی در ترکیه مطلع گردید و یا از طریق همین سایت و به صورت اینترنتی محصولات بامبی را خریداری نمایید.
در حال جاضر محصولات این برند را میتوانید با تخفیف ۷۰ درصدی از طریق لینک : Bambi  و به صورت اینترنتی خرید کنید.  همچنین در خریدهای اینترنتی در بعضی وبسایتهای دیگر مانند مورهیپو میتوانید از تخفیفهای تا ۸۰ درصد نیز بهره مند شوید.
 
 
 

فروشگاه بامبی در مرکز خرید فروم استانبول FroumIstanbul

فروشگاه بامبی در مرکز خرید توریوم Torium

 

 خرید اینترنتی پوشاک از ترکیه

اگر امکان سفر به ترکیه و خرید پوشاک ترک و برندهای مختلف را ندارید، نگران نباشید. شرکت الما تریدینگ با چندین سال سابقه در زمینه فروش و خرید اینترنتی و ارسال به ایران آماده خدمتگزاری به شما عزیزان می باشد، کافی است از یکی از طرق زیر با این شرکت تماس حاصل نمایید و با خیال راحت محصول خود را در ایران دریافت نمایید.
 

مجله مرمر برترین مرجع اطلاع رسانی فارسی زبان در ترکیه