ترکیه میزبان نمایشگاه های بین المللی

اتحادیه اتاق‌های بازرگانی و بورس‌های ترکیه (TOBB) ضمن انتشار تقویم برگزاری نمایشگاه‌های ترکیه

در سال ۲۰۱۹ اعلام کرد که ترکیه سال آینده میزبان نمایشگاه های مختلفی از جمله دفاعی، نساجی، کشاورزی، فن آوری، گردشگری و سلامتی خواهد بود. در سال آینده در ترکیه ۴۶۵ نمایشگاه از جمله ۱۲۸ نمایشگاه بین المللی برگزار خواهد شد. در ماه فوریه ۶۲، مارس ۶۷، آوریل ۷۶، سپتامبر ۳۸، اکتبر ۷۶ و نوامبر ۵۴ نمایشگاه برگزار خواهد شد. از این نمایشگاه‌ها، ۲۱۱ مورد آن در استانبول، ۴۳ نمایشگاه در ازمیر، ۲۸ نمایشگاه در آنکارا، ۲۳ نمایشگاه در بورسا، ۲۰ نمایشگاه در آنتالیا، ۱۵ نمایشگاه در آدانا و ۱۲ نمایشگاه در قونیه برگزار خواهد شد.

ترکیه میزبان ۵۹ نمایشگاه کشاورزی و دامداری، ۳۱ نمایشگاه مواد ساختمانی و تهویه مطبوع، ۲۶ نمایشگاه مواد غذایی، ۱۹ نمایشگاه مبلمان و ۱۹ نمایشگاه کتاب و نشریات خواهد بود. نمایشگاه های داخلی و بین المللی مورد توجه افراد و بخش‌های بسیاری قرار می گیرد. پیش بینی می شود چهاردهمین نمایشگاه بین المللی صنایع دفاعی (IDEF 2019) که محصولات داخلی و ملی ترکیه و همچنین محصولات بین المللی در این بخش را در معرض دید بازدید کنندگان قرار می دهد نیز مورد استقبال گسترده بازدیدکنندگان و شرکت‌های مختلف قرار گیرد.

چهاردهمین نمایشگاه بین المللی صنایع دفاعی ترکیه که میزبان غرفه داران مختلف در زمینه های سامانه‌های دریایی، الکترونیکی، خودروهای زرهی، ابزار لجستیکی و دیگر ادوات نظامی به میزبانی وزارت دفاع ملی ترکیه برگزار خواهد شد. سال آینده نمایشگاه داخلی و بین المللی مختلفی از جمله نمایشگاه تجارت و ساخت و ساز، ماشین آلات، فن آوری و لوازم خانگی٬ لباس زیر، جوراب، جین، لباس ورزشی، بیوتکنولوژی، صنایع غذایی و غیره نیز در ترکیه برگزار خواهد شد.

مجله مرمر Marmar Magazine ، برترین مرجع اطلاع رسانی فارسی زبان در کشور ترکیه

اتحادیه اتاق‌های بازرگانی و بورس‌های ترکیه (TOBB)

نمایشگاه کشاورزی

نمایشگاه در آدانا

محصولات داخلی و ملی ترکیه