حراج برند کیپ زمستان ۹۶

حراج پوشاک مردانه، کت و شلوار، پالتو، کت، ….. برند کیپ در ترکیه Kip

حراج مارک کیپ در ترکیه

در حراج کیپ در ترکیه و شهرهای مختلف اعم از استانبول ، آنتالیا، وان و غیره، بسیاری از این محصولات را می توانید تا ۵۰% قیمت واقعی از فروشگاههای آن در سطح شهر تهیه نمایید.
از آنجایی که پوشاک ترک در ایران دارای قیمت بسیار بالایی می باشد، اکثر شهرهای ترکیه مانند استانبول، وان و دیگر شهرها با وجود هزینه هایی مانند بلیط و هتل، مقصد بسیار مناسبی برای گردشگران ایرانی جهت تهیه پوشاک شده است.
حراج کیپ و تخفیفات ویژه این برند مسافران زیادی را به سمت ترکیه می کشاند و گاها این حراج ها تا سقف ۷۰ درصد می باشد

زمان حراج مارک کیپ در ترکیه

زمان حراج کیپ در ترکیه در چهار فصل سال می باشد، برای اطلاع از تاریخ حراج کیپ در ترکیه می توانید در پایین همین صفحه پیام دهید تا همکاران ما اطلاعات دقیق در اختیار شما قرار دهند. از دیگر روشهای اطلاع از زمان حراج کیپ در ترکیه می توان به وبسایت شرکت کیپ اشاره نمود. شما عزیزان ساکن در ترکیه می توانید با مراجعه به این وبسایت از زمان و تاریخ حراج کیپ در ترکیه مطلع گردید و یا از طریق همین سایت و به صورت اینترنتی محصولات کیپ را خریداری نمایید.
در حال جاضر محصولات این برند را میتوانید با تخفیف ۵۰ درصدی از طریق لینک : kip.com و به صورت اینترنتی خرید کنید. همچنین در خریدهای اینترنتی به مبلغ ۱۵۰ لیر و یا  بالاتر  هزینه حمل در داخل ترکیه رایگان می باشد.
از جمله مراکز خرید در استانبول و مراکز خرید پوشاک مردانه زنانه در استانبول می توان به مرکز خرید جواهر اشاره نمود.

خرید اینترنتی کیپ از ترکیه

اگر امکان سفر به ترکیه و خرید پوشاک ترک و برندهای مختلف را ندارید، نگران نباشید. شرکت الما تریدینگ با چندین سال سابقه در زمینه فروش و خرید اینترنتی و ارسال به ایران آماده خدمتگزاری به شما عزیزان می باشد، کافی است از یکی از طرق زیر با این شرکت تماس حاصل نمایید و با خیال راحت محصول خود را در ایران دریافت نمایید.
 
  مجله مرمر برترین مرجع اطلاع رسانی فارسی زبان در ترکیه