حراج بهاری پاشا باغچه pasabahce در ترکیه

لوازم خانگی و آشپزخانه و پذیرایی برند pasabahce 

حراج پاشا باغچه در ترکیه

در حراج پاشا باغچه در استانبول و دیگر شهرهای ترکیه مانند: آنتالیا، وان، ازمیر، آلانیا و … بسیاری از محصولات این برند را می توانید تا ۵۰% قیمت واقعی از فروشگاههای آن در سطح شهر تهیه نمایید.
لوازم خانگی و آشپزخانه ترک همیشه مورد علاقه ایرانیان داخل و گردشگرانی است که به ترکیه سفر میکنند و مانند پوشاک و البسه ترک خواهان زیادی دارد و جز مواردی است که از طرف مسافران ایرانی خرید و به داخل ایران حمل میشود.

زمان حراج پاشا باغچه در ترکیه

زمان حراج پاشا باغچه در ترکیه زمان خاصی نداشته و در چهار فصل سال دارای حراج  میباشد, برای اطلاع از تاریخ حراج پاشا باغچه در ترکیه میتوانید در پایین همین صفحه به شماره تلفن موجود در بنر پیام دهید تا همکاران  ما اطلاعات دقیق در اختیار شما قرار دهند.
از دیگر روشهای اطلاع از
باهچه در ترکیه میتوان به وبسایت شرکت پاشا باغچه اشاره نمود. شما عزیزان ساکن در ترکیه میتوانید با مراجعه به این وبسایت از زمان و تاریخ حراج این برند در ترکیه مطلع گردید و یا از طریق همین سایت و به صورت اینترنتی محصولات پاشا باهچه را خریداری نمایید.
در حال حاضر محصولات پاشا باغچه را میتوانید با تخفیف ۵۰ درصدی از طریق لینک : pasabahcemagazalari.com و به صورت اینترنتی خرید کنید. 

خرید اینترنتی از ترکیه

نگران خرید از ترکیه نباشید !!! اگر میخواهید از سفر گردشی خود در ترکیه لذت ببرید و در عین حال لذت خرید پوشاک ترک با قیمتهای تخفیف دار و حراجها استفاده کنید، میتوانید کار خرید از ترکیه را به شرکت الما تریدینگ که سالها تجربه خرید اینترنتی و امور تجاری را در این زمینه دارد ، بسپارید.
این شرکت آماه است که تجربیات خود را در اختیار شما عزیزان قرار دهد، کافیست که از طریق یکی از راههای زیر که در عکس الصاقی میبینید با ما تماس گرفته و مشورت کنید.

مجله مرمر marmar magazine برترین مرجع اطلاع رسانی فارسی زبان در ترکیه