حراج تابستانی لوازم آرایشی کلنیک Clinique

حراج ایده آل لوازم آرایشی و بهداشتی برند کلنیک Clinique در ترکیه به مناسبت روز مادر 

حراج کلنیک Clinique در ترکیه

در حراج  کلنیک در ترکیه و شهرهای مختلف اعم از استانبول ، آنتالیا، وان و ….. ، بسیاری از این محصولات را می توانید تا ۵۰% قیمت واقعی از فروشگاههای آن در سطح شهر تهیه نمایید.
از آنجایی که پوشاک ترک در ایران دارای قیمت بسیار بالایی می باشد، اکثر شهرهای ترکیه مانند استانبول، وان و دیگر شهرها با وجود هزینه هایی مانند بلیط و هتل، مقصد بسیار مناسبی برای گردشگران ایرانی جهت تهیه پوشاک شده است.
حراج Clinique و تخفیفات ویژه این برند مسافران زیادی را به سمت ترکیه می کشاند و گاها این حراج ها تا سقف ۷۰ درصد می باشد
 

زمان حراج کلینیک Clinique در ترکیه

زمان حراج کلینیک  در ترکیه در حال حاضر به مناسبت فرا رسیدن روز مادر بوده ولی منحصر به فصل خاصی نیست  و اکثر ماههای سال شامل تخفیف میباشد. برای اطلاع از تاریخ حراج کلنیک در ترکیه میتوانید در پایین همین صفحه پیام دهید تا همکاران  ما اطلاعات دقیق در اختیار شما قرار دهند.
از دیگر روشهای اطلاع از زمان حراج کلنیک در ترکیه میتوان به وبسایت شرکت کلنیک اشاره نمود. شما عزیزان ساکن در ترکیه میتوانید با مراجعه به این وبسایت از زمان و تاریخ حراج کلنیک در ترکیه مطلع گردید و یا از طریق همین سایت و به صورت اینترنتی محصولات کلنیک را خریداری نمایید.
در حال جاضر محصولات برند کلنیک را میتوانید با تخفیف ۵۰ درصدی از طریق لینک : clinique.com.tr و به صورت اینترنتی خرید کنید.  همچنین در خریدهای اینترنتی به مبلغ ۱۵۰ لیر و یا  بالاتر  هزینه حمل در داخل ترکیه رایگان میباشد.
 
 

خرید اینترنتی کلینیک Clinique از ترکیه

اگر امکان سفر به ترکیه و خرید پوشاک ترک و برندهای مختلف را ندارید، نگران نباشید. شرکت الما تریدینگ با چندین سال سابقه در زمینه فروش و خرید اینترنتی و ارسال به ایران آماده خدمتگزاری به شما عزیزان می باشد، کافی است از یکی از طرق زیر با این شرکت تماس حاصل نمایید و با خیال راحت محصول خود را در ایران دریافت نمایید.

مجله مرمر marmar magazine , برترین مرجع اطلاع رسانی فارسی زبان در ترکیه