حراج تابستانی مجرا Mecrea در ترکیه

حراج فوق العاده محصولات مجرا شامل انواع کیف و کفش و آکسسوری چرمی زنانه Mecrea 

حراج مجرا Mecrea در ترکیه

در حراج مجرا در ترکیه و شهرهای مختلف اعم از استانبول، آنتالیا، وان و ….. ، بسیاری از این محصولات را می توانید تا ۵۰% قیمت واقعی از فروشگاههای آن در سطح شهر تهیه نمایید.
از آنجایی که پوشاک ترک در ایران دارای قیمت بسیار بالایی می باشد، اکثر شهرهای ترکیه مانند استانبول، وان و دیگر شهرها با وجود هزینه هایی مانند بلیط و هتل، مقصد بسیار مناسبی برای گردشگران ایرانی جهت تهیه پوشاک شده است.
حراج مجرا و تخفیفات ویژه این برند مسافران زیادی را به سمت ترکیه می کشاند و گاها این حراج ها تا سقف ۷۰ درصد می باشد
 

زمان حراج مجرا Mecrea در ترکیه

زمان حراج اصلی مجرا در ترکیه در پایان هر فصل سال میباشد, برای اطلاع از تاریخ حراج مجرا در ترکیه میتوانید در پایین همین صفحه پیام دهید تا همکاران ما اطلاعات دقیق در اختیار شما قرار دهند.
از دیگر روشهای اطلاع از زمان حراج مجرا در ترکیه می توان به وبسایت اصلی شرکت مجرا Mecrea اشاره نمود. شما عزیزان ساکن در ترکیه میتوانید با مراجعه به این وبسایت از زمان و تاریخ حراج مجرا در ترکیه مطلع گردید و یا از طریق همین سایت و به صورت اینترنتی محصولات مجرا را خریداری نمایید.
در حال جاضر محصولات این مجرا را میتوانید با تخفیف ۷۰ درصدی از طریق لینک :  mecrea.com و به صورت اینترنتی خرید کنید.  
 
از جمله مراکز خرید در استانبول و مراکز خرید پوشاک مردانه زنانه در استانبول می توان به مرکز خرید جواهر اشاره نمود.

خرید اینترنتی پوشاک از ترکیه

اگر امکان سفر به ترکیه و خرید پوشاک ترک و برندهای مختلف را ندارید، نگران نباشید. شرکت الما تریدینگ با چندین سال سابقه در زمینه فروش و خرید اینترنتی و ارسال به ایران آماده خدمتگزاری به شما عزیزان می باشد، کافی است از یکی از طرق زیر با این شرکت تماس حاصل نمایید و با خیال راحت محصول خود را در ایران دریافت نمایید.

مجله مرمر marmar magazine , برترین مرجع اطلاع رسانی فارسی زبان در ترکیه