حراج تابستانی هوتیج Hotic در ترکیه

حراج ۵۰ درصدی در انواع کیف و کفش با چرم طبیعی در برند هوتیج

حراج هوتیج Hotic در ترکیه

برند کیف و کفش هوتیج ، با چرم طبیعی ساخته شده و شامل انواع کیف، کفش، آکسسوری،  چرمی است.
حراج برند هوتیج در تمام شهرهای مهم ترکیه مانند استانبول، آنتالیا، کوش آداسی، ازمیر، وان، … و در تمام شعب آن، همزمان با هم و روی  وبسایت اصلی آین برند  اتفاق می افتد و میتواند ۵۰  تا ۷۰  درصد قیمت واقعی در قیمتها تخفیف داشته باشد.
کیف و کفش های چرمی اصل ترک و برندهای مختلف آن در ترکیه با حراجها و تخفیفهای ویژه و قیمتهای بسیار مناسب به یکی از اهداف مسافرتی اکثر ایرانیان و حتی دیگر توریستها هم تبدیل شده است.
حراج برند هوتیج  میتواند در وبسایتهای فروش اینترنتی غیر از وبسایت اصلی این برند نیز با تخفیفهای ویژه  و حراجهای فوق العاده تا ۸۰ درصد قیمت واقعی هم وجود داشته  باشد.
 

زمان حراج هوتیج Hotic در ترکیه

زمان خاصی برای حراج برند هوتیج را نمیتوان مشخص کرد ولی میتوان گفت در اکثر ماههای سال دارای حراج و تخفیفهای مختلفی میباشد.
شاید برای گردشگران تعجب­‌آور باشد، اما در ترکیه و به خصوص در استانبول هیچ دوره زمانی مشخصی برای حراجها وجود ندارد. اساسا حراج‌­ها در تمامی طول سال مشاهده می­‌شوند.
از بهترین روشهای معمول جهت اطلاع از حراجهای برند هوتیج یا هر برند دیگری، دنبال کردن مطالب وبسایت مرمر در قسمت تخفیفها میباشد که این فرصت را به شما عزیزان ساکن در ایران و یا ترکیه میدهد که با بهترین حراج و یا تخفیف در یک برند خاص در آن روز  آگاه شوید.
روش دیگر، مراجعه مستقیم به وبسایت اصلی برند هوتیج میباشد. در حال جاضر محصولات این برند را میتوانید با تخفیف۶۰ تا ۸۰  درصدی از طریق لینک : hotic.com و به صورت اینترنتی خرید کنید.
 

خرید اینترنتی  از ترکیه

نگران خرید از ترکیه نباشید !!! اگر میخواهید از سفر گردشی خود در ترکیه لذت ببرید و در عین حال لذت خرید پوشاک ترک با قیمتهای تخفیف دار و حراجها استفاده کنید، میتوانید کار خرید از ترکیه را به شرکت الما تریدینگ که سالها تجربه خرید اینترنتی و امور تجاری را در این زمینه دارد، بسپارید.
این شرکت آماه است که تجربیات خود را در اختیار شما عزیزان قرار دهد، کافیست که از طریق یکی از راههای زیر که در عکس الصاقی میبینید با ما تماس گرفته و مشورت کنید.

مجله مرمر marmar magazine , برترین مرجع اطلاع رسانی فارسی زبان در ترکیه