حراج تابستانی پنتی Penti در ترکیه

لباس زیر، لباس خواب ، مایو زنانه و دخترانه ،آکسسوری  برند پنتی  penti

حراج پنتی Penti در ترکیه

در حراج پنتی در ترکیه و شهرهای مختلف اعم از استانبول، آنتالیا، وان و ….. ، بسیاری از این محصولات را می توانید تا ۵۰% قیمت واقعی از فروشگاههای آن در سطح شهر تهیه نمایید.

از آنجایی که پوشاک ترک در ایران دارای قیمت بسیار بالایی می باشد، اکثر شهرهای ترکیه مانند استانبول، وان و دیگر شهرها با وجود هزینه هایی مانند بلیط و هتل، مقصد بسیار مناسبی برای گردشگران ایرانی جهت تهیه پوشاک شده است.

حراج پنتی و تخفیفات ویژه این برند همیشه قابل توجه مسافران خارجی و مخصوصا ایرانی بوده  و گاها این حراج ها تا سقف ۷۰ درصد هم میرسد

زمان حراج پنتی Penti در ترکیه

در تمام طول سال میتوانید شاهد حراج محصولات پنتی باشید. از دیگر روشهای اطلاع از زمان حراج پنتی  در ترکیه میتوان به وبسایت شرکت Penti اشاره نمود. شما عزیزان ساکن در ترکیه می توانید با مراجعه به این وبسایت از زمان و تاریخ حراج پنتی در ترکیه مطلع گردید و یا از طریق همین سایت و به صورت اینترنتی محصولات پنتی را خریداری نمایید. 

در حال جاضر محصولات این برند را می توانید با تخفیف ۷۰ درصدی از طریق لینک : penti.com/Firsat و به صورت اینترنتی خرید کنید. همچنین در خریدهای بالای ۲۰ لیر هزینه حمل داخل ترکیه  رایگان می باشد. 

 

خرید اینترنتی پنتی از ترکیه

اگر امکان سفر به ترکیه و خرید پوشاک ترک و برندهای مختلف را ندارید، نگران نباشید. شرکت الما تریدینگ با چندین سال سابقه در زمینه فروش و خرید اینترنتی و ارسال به ایران آماده خدمتگزاری به شما عزیزان می باشد، کافی است از یکی از طرق زیر با این شرکت تماس حاصل نمایید و با خیال راحت محصول خود را در ایران دریافت نمایید.
 
 
مجله مرمر Marmar Magazine ,  برترین مرجع اطلاع رسانی فارسی زبان در ترکیه