حراج تابستانی پول اند بیر Pull & Bear

حراج پول اند بیر در ترکیه و استانبول، قیمت محصولات پول اند بیر در ترکیه و زمان حراج Pull & Bear

در باره برند پول اند بیر Pull & Bear

پول اند بیر (Pull & Bear) برند اسپانیایی پوشاک و اکسسوری که در سال ۱۹۸۶ شروع به کار کرد. این شرکت فروش آنلاین خود را در سپتامبر ۲۰۱۱ شروع کرد. پول اند بر بخشی از شرکت Inditex (صاحب برندهای معروف زارا Zara ، برشکا Breshka و اوی شو Oysho) می‌باشد. برند Pull & Bear که به معنای «بکش و طاقت بیاور» می‌باشد، برای جوانانی طراحی شده است که با محیط زندگی خود در تعامل هستند، زندگی اجتماعی را دوست دارند و معاشرات اجتماعی دارند.
پول اند بر جوانان را به خارج شدن از قالب های کلیشه‌ای فرا می خواند و از آن‌ ها می خواهد که از انتقادات جامعه تاب بیاورند و جرات داشته باشند که متفاوت بپوشند.
برند پول اند بر Pull & Bear در حال حاضر در ۷۲ کشور دنیا دارای ۸۷۲ شعبه است. در حال حاضر ۲۸ فروشگاه فعال Pull & Bear در کشور ترکیه وجود دارد.

حراج پول اند بیر Pull & Bear در ترکیه

در حراج پول اند بیر در ترکیه و شهرهای مختلف اعم از استانبول، آنتالیا، وان و غیره، بسیاری از این محصولات را می توانید تا ۵۰% قیمت واقعی از فروشگاههای آن در سطح شهر تهیه نمایید.

از آنجایی که پوشاک ترک در ایران دارای قیمت بسیار بالایی می باشد، اکثر شهرهای ترکیه مانند استانبول، وان و دیگر شهرها با وجود هزینه هایی مانند بلیط و هتل، مقصد بسیار مناسبی برای گردشگران ایرانی جهت تهیه پوشاک شده است.

حراج پول اند بیر و تخفیفات ویژه این برند مسافران زیادی را به سمت ترکیه می کشاند و گاها این حراج ها تا سقف ۷۰ درصد می باشد

زمان حراج پول اند بیر در ترکیه

زمان حراج پول اند بیر در ترکیه در اواخر هر فصل سال می باشد، از دیگر روشهای اطلاع از زمان حراج پول اند بیر در ترکیه می توان به وبسایت شرکت پول اند بیر اشاره نمود. شما عزیزان ساکن در ترکیه هم میتوانید با مراجعه به این وبسایت از زمان و تاریخ حراج پول اند بیر در ترکیه مطلع گردید و یا از طریق همین سایت و به صورت اینترنتی محصولات پول اند بیر را خریداری نمایید.

در حال جاضر محصولات این برند را می توانید با تخفیف ۵۰ درصدی از طریق سایت : pullandbear.com و به صورت اینترنتی خرید کنید. 

 

از جمله مراکز خرید در استانبول و مراکز خرید پوشاک مردانه زنانه در استانبول می توان به مرکز خرید جواهر اشاره نمود.

خرید اینترنتی پول اند بیر Pull & Bear از ترکیه

اگر امکان سفر به ترکیه و خرید پوشاک ترک و برندهای مختلف را ندارید، نگران نباشید شما می توانید به جای خرید از نمایندگی پول اند بیر در تهران جدیدترین محصولات پول اند بیر را مثلا خرید کفش پل اند بیر را از طریق الما تریدینگ و به صورت اینترنتی سفارش داده و محل خود دریافت نمایید.. شرکت الما تریدینگ با چندین سال سابقه در زمینه فروش و خرید اینترنتی و ارسال به ایران آماده خدمتگزاری به شما عزیزان می باشد، کافی است از یکی از طرق زیر با این شرکت تماس حاصل نمایید و با خیال راحت محصول خود را در ایران دریافت نمایید.
 

مجله مرمر marmar magazine , برترین مرجع اطلاع رسانی فارسی زبان در ترکیه