حراج تابستانی کیف وکفش بتا Beta در ترکیه

 کیف و کفش مردانه و زنانه  برند بتا Beta 

حراج بتا در ترکیه

در حراج بتا در ترکیه و شهرهای مختلف اعم از استانبول و آنتالیا و غیره، بسیاری از این محصولات را می توانید تا ۷۰ % قیمت واقعی تهیه نمایید.

از آنجایی که پوشاک ترک در ایران دارای قیمت بسیار بالایی می باشد، اکثر شهرهای ترکیه مانند استانبول، وان و دیگر شهرها با وجود هزینه هایی مانند بلیط و هتل، مقصد بسیار مناسبی برای گردشگران ایرانی جهت تهیه پوشاک شده است. حراج برند های مثل دسا، کوتون، مانگو بتا، و دیگر برندها مسافران زیادی را به سمت ترکیه می کشاند و گاها این حراج ها تا سقف ۸۰ درصد می باشد.

زمان حراج بتا 

زمان حراج بتا در ترکیه  در چهار فصل سال می باشد، برای اطلاع از تاریخ حراج  بتا در ترکیه می توانید در پایین همین صفحه پیام دهید تا همکاران ما اطلاعات دقیق در اختیار شما قرار دهند. از دیگر روشهای اطلاع از زمان حراج بتا  در ترکیه می توان به وبسایت شرکت بتا: Betashoes اشاره نمود. شما عزیزان ساکن در ترکیه می توانید به مراجعه به این وبسایت از زمان و تاریخ حراج بتا در ترکیه مطلع گردید و یا از طریق همین سایت و به صورت اینترنتی محصولات بتا را خریداری نمایید.
در حال حاضر محصولات این برند را میتوانید از لینک : Betashoes.com با تخفیف ۵۰ درصدی در کیف و کفش خرید کنید.
 

از جمله مراکز خریدی که در استانبول برند Beta shoes عرضه می گردد می توان به مرکز خرید جواهر و مال استانبول اشاره نمود.

خرید اینترنتی از ترکیه 

بسیاری از مسافران امکان سفر به ترکیه و خرید پوشاک ترک  را ندارد، شما عزیزان می توانید جهت خرید اینترنتی از ترکیه و ارسال آن به ایران از طریق یکی از راههای درج شده در زیر، تماس حاصل نموده و درخصوص روش خرید کالا، دریافت پول، روش ارسال و تحویل کالا، اطلاعات لازم را دریافت نمایید. شرکت الما تریدینگ یکی از برترین شرکت ها در زمینه خرید اینترنتی پوشاک از ترکیه می باشد.

مجله مرمر Marmar magazine , برترین مرجع اطلاع رسانی فارسی زبان در ترکیه