حراج جک و جونز بهار۹۷ Jack & Jones

تخفیف و حراج عالی در قیمت محصولات برند  جک و جونز  JACK & JONES  در ترکیه 

حراج جک و جونز در ترکیه

در حراج جک و جونز  در ترکیه و شهرهای مختلف اعم از استانبول ، آنتالیا، وان و ….. ، بسیاری از این محصولات را می توانید تا ۵۰% قیمت واقعی از فروشگاههای آن در سطح شهر تهیه نمایید.
از آنجایی که پوشاک ترک در ایران دارای قیمت بسیار بالایی می باشد، اکثر شهرهای ترکیه مانند استانبول، وان و دیگر شهرها با وجود هزینه هایی مانند بلیط و هتل، مقصد بسیار مناسبی برای گردشگران ایرانی جهت تهیه پوشاک شده است.
حراج جک و جونز و تخفیفات ویژه این برند مسافران زیادی را به سمت ترکیه می کشاند و گاها این حراج ها تا سقف ۷۰ درصد می باشد

زمان حراج جک و جونز در ترکیه

زمان حراج جک و جونز در ترکیه معمولا در اواخر هر فصل اتفاق می افتد, برای اطلاع از تاریخ حراج جک و جونز در ترکیه میتوانید در پایین همین صفحه پیام دهید تا همکاران  ما اطلاعات دقیق در اختیار شما قرار دهند. شما عزیزان ساکن در ترکیه میتوانید با مراجعه به کلیه وبسایتهای فروش اینترنتی  از زمان و تاریخ  حراج جک و جونز در ترکیه مطلع گردید و یا از طریق وبسایت مورهیپو یا ترندیول و بوینر به صورت اینترنتی محصولات این برند را خریداری نمایید.
در حال جاضر محصولات این برند( جک جونز )  را میتوانید با تخفیف ۷۰ درصدی از طریق لینک :  jack-jones و به صورت اینترنتی از وبسایت مورهیپو خرید کنید.  همچنین در خریدهای اینترنتی به مبلغ ۲۰۰ لیر و یا  بالاتر  هزینه حمل در داخل ترکیه رایگان میباشد.

 

خرید اینترنتی پوشاک از ترکیه

اگر امکان سفر به ترکیه و خرید پوشاک ترک و برندهای مختلف را ندارید، نگران نباشید. شرکت الما تریدینگ با چندین سال سابقه در زمینه فروش و خرید اینترنتی و ارسال به ایران آماده خدمتگزاری به شما عزیزان می باشد، کافی است از یکی از طرق زیر با این شرکت تماس حاصل نمایید و با خیال راحت محصول خود را در ایران دریافت نمایید.

مجله مرمر marmar magazine , برترین مرجع اطلاع رسانی فارسی زبان در ترکیه