حراج پاییزی دیوارسه Divarese

کیف و کفش چرمی اصل ، برند دیوارسه Divarse  برای خانمها و آقایان 

حراج دیوارسه Divarese در ترکیه

کیف و کفش برند دیوارسه هم مانند بسیاری از برندهای کیف و کفش چرمی ترک، یکی از برندهای  پر طرفدار نزد بانوان و آقایان ایرانی است. محصولات کیف، کفش، آکسسوری های  این برند علاوه بر مدلهای شیک برای بانوان ، شامل طرحهای متنوع  و زیبا برای آقایان، دختران و پسران نوجوان هم میباشد. تنوع محصولات این برند در ترکیه  با حراجها و تخفیفهای ویژه و قیمتهای بسیار مناسب آن به یکی از اهداف مسافرتی اکثر ایرانیان  برای خرید آن تبدیل شده است.
حراج و تخفیفهای این برند علاوه بر وبسایت اصلی این برند در تمام شعب آن و در  تمام شهرهای ترکیه مانند استانبول، آنتالیا، کوش آداسی، ازمیر، وان، …، ، تقریبا همیشه در اکثر وبسایتهای فروش اینترنتی معروف ترکیه  وجود دارد. این تخفیفها و حراجها میتواند ۷۰  تا ۹۰  درصد قیمت واقعی باشد.

زمان حراج دیوارسه Divarese در ترکیه

برند دیوارسه  تقریبا در تمام  طول سال  دارای حراج و تخفیفهای متفاوتی است ولی میتوان گفت در مناسبتهای خاص و اعیاد مذهبی و غیر مذهبی در ترکیه این برند دارای حراجهای ویژه میباشد  ولی با توجه به عید نوروز و مسافران ایرانی حراج این برند در ایام نوروز بیشتر و قویتر از بقیه فصول سال میباشد.
برای مثال شما میتوانید در حال حاضر محصولات این برند را از وبسایت فروش اینترنتی بنام مورهیپو تا ۹۰ درصد قیمت اصلی به شکل آنلاین خرید کنید.
از بهترین روشهای معمول جهت اطلاع از حراجهای برند دیوارسه یا هر برند دیگری، دنبال کردن مطالب وبسایت مرمر در قسمت تخفیفها میباشد که این فرصت را به شما عزیزان ساکن در ایران و یا ترکیه میدهد که با بهترین حراج و یا تخفیف در یک برند خاص در آن روز  آگاه شوید.
روش دیگر، مراجعه مستقیم به وبسایت اصلی برند دیوارسه میباشد. در حال جاضر محصولات این برند را میتوانید با تخفیف ۲۰ تا ۷۰ درصدی از طریق لینک : divarese.com و به صورت اینترنتی خرید کنید.
 
 
 

خرید اینترنتی  از ترکیه

 در دنیای امروز و با مشغله فروان که در طول روزهمه با آن دست به گریبان هستیم، حتما خرید اینترنتی را تجربه کرده اید. در سالهای گذشته اکثر ایرانیان خرید اینترنتی از وبسایتهای داخلی  و حتی خارج از ایران را تجربه کرده اند 
اگر بدنبال خرید مطمئن با شرایط مناسب  از ترکیه و وبسایتهای مختلف آن هستید، میتوانید کار خرید از ترکیه را به شرکت الما تریدینگ که سالها تجربه خرید اینترنتی و امور تجاری را در این زمینه دارد، بسپارید.
این شرکت با سالها تجربه در این زمینه، آماه است که تجربیات خود را در اختیار شما عزیزان قرار دهد، کافیست که از طریق یکی از راههای زیر که در عکس الصاقی میبینید با ما تماس گرفته و مشورت کنید.
 

مجله مرمر Marmar magazine , برترین مرجع اطلاع رسانی فارسی زبان در ترکیه