حراج سال نو زارا Zara در ترکیه

سال نو میلادی ، پوشاک زنانه، مردانه، دخترانه، پسرانه زارا  در انواع مدلهای بهاره Zara

حراج زارا Zara در ترکیه

زارا در سال ۱۹۸۸ فعالیت خود را در کشور ترکیه آغاز کرد و تا انتهای سال ۲۰۱۵ میلادی موفق به افتتاح بیش از ۳۶۲ فروشگاه در ۲۵ کشور شد. پوشاک زارا از برندهای مورد علاقه بانوان ایرانی میباشد، برند زارا در سالهای ۲۰۱۱ و  ۲۰۱۳ برای دو سال پیاپی به عنوان “مورد‌ علاقه‌ ترین و ارجح‌ ترین برند پوشاک بانوان” انتخاب شد. برند زارا شامل انواع مدلهای پوشاک زنانه، مردانه،زارا کیدز (پوشاک دخترانه پسرانه زارا)، کیف،کفش، آکسسوری، پرفیوم، … میباشد.
حراج زارا معمولا به شکل همزمان هم در تمامی شعب آن و تمام شهرهای ترکیه و هم بروی وبسایت اصلی آغاز میشود و یکی از اهداف اصلی مسافران و توریستها به خصوص مسافران ایرانی برای خرید از محصولات این برند در حراج های زارا گردیده است.
 
ناگفته نماند که حراج زارا میتواند در وبسایتهای فروش اینترنتی غیر از وبسایت اصلی این برند و در وبسایتهایی نظیر مورهیپو، ترندیول،مارکافونی، … نیز با تخفیفهای ویژه  و حراجهای فوق العاده تا ۸۰ درصد قیمت واقعی هم وجود داشته  باشد.

 

زمان حراج زارا Zara در ترکیه

زمان خاصی برای حراج برند زارا  نمیتوان مشخص کرد ولی میتوان گفت در اکثر ماههای سال دارای حراج و تخفیفهای مختلفی میباشد که میتوانید این پوشاک را از تمام شعب آن در ترکیه و یا از روی وبسایت اصلی زارا خرید کنید.

از بهترین روشهای معمول جهت اطلاع از حراجهای برند زارا یا هر برند دیگری، دنبال کردن مطالب وبسایت مرمر در قسمت تخفیفها میباشد که این فرصت را به شما عزیزان ساکن در ایران و یا ترکیه میدهد که با بهترین حراج و یا تخفیف در یک برند خاص در آن روز  آگاه شوید.

روش دیگر، مراجعه مستقیم به وبسایت اصلی برند زارا میباشد. در حال جاضر محصولات این برند را میتوانید با تخفیف تا ۷۰  درصدی از طریق لینک : zara.com/tr و به صورت اینترنتی خرید کنید.

 

 
 

خرید اینترنتی پوشاک از ترکیه

نگران خرید از ترکیه نباشید !!! اگر میخواهید از سفر گردشی خود در ترکیه لذت ببرید و در عین حال لذت خرید پوشاک ترک با قیمتهای تخفیف دار و حراجها استفاده کنید، میتوانید کار خرید از ترکیه را به شرکت الما تریدینگ که سالها تجربه خرید اینترنتی و امور تجاری را در این زمینه دارد ، بسپارید.
این شرکت آماه است که تجربیات خود را در اختیار شما عزیزان قرار دهد، کافیست که از طریق یکی از راههای زیر که در عکس الصاقی میبینید با ما تماس گرفته و مشورت کنید.

مجله مرمر marmar magazine , برترین مرجع اطلاع رسانی فارسی زبان در ترکیه