حراج سال نو میلادی ببی مال در ترکیه

حراج بیبی مال در استانبول، قیمت محصولات ببی مال در ترکیه و زمان حراج پوشاک بچه گانه babymall

حراج بیبی مال در ترکیه

در حراج بیبی مال در ترکیه و شهرهای مختلف اعم از استانبول، آنتالیا، وان و غیره، بسیاری از این محصولات را می توانید تا ۵۰% قیمت واقعی از فروشگاههای آن در سطح شهر تهیه نمایید.
از آنجایی که پوشاک ترک در ایران دارای قیمت بسیار بالایی می باشد، اکثر شهرهای ترکیه مانند استانبول، وان و دیگر شهرها با وجود هزینه هایی مانند بلیط و هتل، مقصد بسیار مناسبی برای گردشگران ایرانی جهت تهیه پوشاک شده است.
حراج بیبی مال و تخفیفات ویژه این برند مسافران زیادی را به سمت ترکیه می کشاند و گاها این حراج ها تا سقف ۷۰ درصد می باشد
 

زمان حراج بیبی مال در ترکیه

زمان حراج بیبی مال در ترکیه مانند دیگر برند ها در اواخر هر فصل و گاهی در مناسبتهای خاص می باشد، برای اطلاع از تاریخ حراج ببی مال در ترکیه می توانید در پایین همین صفحه پیام دهید تا همکاران ما اطلاعات دقیق در اختیار شما قرار دهند. از دیگر روشهای اطلاع از زمان حراج ببی مال در ترکیه می توان به وبسایت شرکت بیبی مال اشاره نمود. شما عزیزان ساکن در ترکیه می توانید با مراجعه به این وبسایت از زمان و تاریخ حراج بیبی مال در ترکیه مطلع گردید و یا از طریق همین سایت و به صورت اینترنتی محصولات بیبی مال  را خریداری نمایید.
در حال حاضر می توانید محصولات این وبسایت را که شامل برندهای: چیکو chicco, لوسان Losan, ببک گییم bebek giyim, ب ب پان bebepan, مینی روپا miniropa, ترموفورم Thermoform, …….  با تخفیف ۲۰ تا ۷۰ درصدی از طریق سایت بیبی مال:  babymall.com.tr و به صورت اینترنتی خرید کنید. همچنین در خریدهای اینترنتی به مبلغ ۱۲۰ لیر و یا بالاتر  هزینه حمل در داخل ترکیه رایگان می باشد.

از جمله مراکز خرید در استانبول و مراکز خرید پوشاک مردانه زنانه در استانبول می توان به مرکز خرید جواهر اشاره نمود.

خرید اینترنتی پوشاک از ترکیه

اگر امکان سفر به ترکیه و خرید پوشاک ترک و برندهای مختلف را ندارید، نگران نباشید. شرکت الما تریدینگ با چندین سال سابقه در زمینه فروش و خرید اینترنتی و ارسال به ایران آماده خدمتگزاری به شما عزیزان می باشد، کافی است از یکی از طرق زیر با این شرکت تماس حاصل نمایید و با خیال راحت محصول خود را در ایران دریافت نمایید.
 

مجله مرمر Marmar Magazine برترین مرجع اطلاع رسانی فارسی زبان در ترکیه