حراج سال نو میلادی کیقیلی Kigili درترکیه

سال نو میلادی  با انواع کت, شلوار، کتو شلوار و پالتوهای مردانه در حراج کیقیلی  Kigili

حراج کیقیلی Kigili در ترکیه

برند کیقیلی یکی تز پرطرفدارترین مارکهای پوشاک مردانه در ترکیه و ایران میباشد و از آنجایی که پوشاک ترک در ایران دارای قیمت بسیار بالایی می باشد، اکثر شهرهای ترکیه مانند استانبول، وان و دیگر شهرها با وجود هزینه هایی مانند بلیط و هتل، مقصد بسیار مناسبی برای گردشگران ایرانی جهت تهیه پوشاک شده است.
در حراج کیقیلی در ترکیه و شهرهای مختلف اعم از استانبول ، آنتالیا، وان و ….. ، بسیاری از این محصولات را می توانید تا ۵۰% قیمت واقعی از فروشگاههای آن در سطح شهر تهیه نمایید.
حراج کیقیلی و تخفیفات ویژه این برند مسافران زیادی را به سمت ترکیه می کشاند و گاها این حراج ها تا سقف ۸۰ درصد می باشد
 

زمان حراج کیقیلی Kigili در ترکیه

زمان حراج بزرگ کیقیلی در ترکیه در اواخر  سال  و در اعیاد مذهبی یا روز پدر میباشد, برای اطلاع از تاریخ حراج کیقیلی در ترکیه میتوانید در پایین همین صفحه پیام دهید تا همکاران  ما اطلاعات دقیق در اختیار شما قرار دهند. از دیگر روشهای اطلاع از زمان حراج کیقیلی در ترکیه میتوان به وبسایت شرکت کیقیلی  هم اشاره نمود. شما عزیزان ساکن در ترکیه میتوانید با مراجعه به این وبسایت از زمان و تاریخ حراج کیقیلی در ترکیه مطلع گردید و یا از طریق همین سایت و به صورت اینترنتی محصولات کیقیلی را خریداری نمایید.
در حال جاضر محصولات این برند را میتوانید با تخفیف ۲۵ درصدی و بابت تغییر فصل از طریق لینک : kigili.com  و به صورت اینترنتی خرید کنید و یا با مراجعه به فروشگاه ها از این تخفیفها بهره مند شوید.   
 

 

خرید اینترنتی پوشاک از ترکیه

اگر امکان سفر به ترکیه و خرید پوشاک ترک و برندهای مختلف را ندارید، نگران نباشید. شرکت الما تریدینگ با چندین سال سابقه در زمینه فروش و خرید اینترنتی و ارسال به ایران آماده خدمتگزاری به شما عزیزان می باشد، کافی است از یکی از طرق زیر با این شرکت تماس حاصل نمایید و با خیال راحت محصول خود را در ایران دریافت نمایید.
 

مجله مرمر Marmar magazine برترین مرجع اطلاع رسانی و گردشگری فارسی زبان در کشور ترکیه.

فیسبوک مجله مرمر

پیج مجله مرمر 

اینستاگرام مجله مرمر