حراج لوازم خانگی لیننس پاییز ۹۷ Linens

محصولات لیننس  شامل حراج انواع لوازم خانگی، آشپزخانه، بهداشتی  LINENS 

حراج لیننس در ترکیه

لوازم خانگی و آشپزخانه لیننس یکی از برندهای ترک بوده و همیشه مورد علاقه ایرانیان داخل و گردشگرانی است که به ترکیه سفر میکنند و مانند پوشاک و البسه ترک خواهان زیادی دارد و جز مواردی است که از طرف مسافران ایرانی خرید و به داخل ایران حمل میشود.
در حراج لیننس در استانبول و یا دیگر شهرهای ترکیه مانند: آنتالیا، وان، ازمیر، آلانیا و … بسیاری از محصولات این برند را می توانید تا ۵۰% قیمت واقعی از فروشگاههای اینترنتی و مغازه های این برند تهیه نمایید.

زمان حراج لیننس در ترکیه

حراج  برند لیننس هم مانند دیگر برندها  در ترکیه زمان خاصی نداشته و در چهار فصل سال دارای حراج های مختلفی میباشد, برای اطلاع از تاریخ حراج برند لیننس در ترکیه میتوانید در پایین همین صفحه به شماره تلفن موجود در بنر پیام دهید تا همکاران  ما اطلاعات دقیق در اختیار شما قرار دهند.
از دیگر روشهای اطلاع از زمان حراج برند لیننس در ترکیه میتوان به وبسایت شرکت  لیننس اشاره نمود. شما عزیزان ساکن در ترکیه میتوانید با مراجعه به این وبسایت از زمان و تاریخ حراج این برند در ترکیه مطلع گردید و یا از طریق همین سایت و به صورت اینترنتی محصولات برند لیننس را خریداری نمایید.
در حال حاضر محصولات این برند را میتوانید با تخفیف ۵۰ درصدی از طریق لینک :  www.linens.com.trو به صورت اینترنتی خرید کنید.  همچنین در خریدهای اینترنتی به مبلغ ۱۵۰ لیر و یا  بالاتر  هزینه حمل در داخل ترکیه رایگان میباشد.

خرید اینترنتی از ترکیه

نگران خرید از ترکیه نباشید !!! اگر میخواهید از سفر گردشی خود در ترکیه لذت ببرید و در عین حال لذت خرید پوشاک ترک با قیمتهای تخفیف دار و حراجها استفاده کنید، میتوانید کار خرید از ترکیه را به شرکت الما تریدینگ که سالها تجربه خرید اینترنتی و امور تجاری را در این زمینه دارد ، بسپارید.
این شرکت آماه است که تجربیات خود را در اختیار شما عزیزان قرار دهد، کافیست که از طریق یکی از راههای زیر که در عکس الصاقی میبینید با ما تماس گرفته و مشورت کنید.
مجله مرمر Marmar Magazine , برترین مرجع اطلاع رسانی فارسی زبان در ترکیه