حراج ماسیمودوتی زمستان ۹۶

حراج زمستانه پوشاک و محصولات مردانه،زنانه و بچه گانه برند ماسیمو دوتی Massimo Dutti 

حراج ماسیمودوتی در ترکیه

ماسیمو دوتی، برندی مربوط به لباس است که به خاطر طرح های شیک، کلاسیک و کاملا بررسی شده اش درسرتاسردنیا به شهرت ویژ‌ه‌ای رسیده. آن‌ها در کنار طراحی لباس‌های ساده و روزمره، لباس‌هایی رسمی، کت و شلوار و لباس شب نیز طراحی می‌کنند و یکی از نکاتی که این برند را از سایرین متمایز می‌کند، قیمت بالای لباس‌های این برند در مقایسه با برندهای مشابه است. کمپانی ماسیمو دوتی برای زنان و مردان لباس تولید می‌کند و چند سال پیش خط تولید لباس کودکان را نیز راه اندازی کرده است.

این کمپانی به گروه اینیدتس Inditex تعلق دارد که در سال ۱۹۸۵ در بارسلونا آغاز به کار کرد و در آن زمان فقط به تولید لباس‌ های مردانه می‌ پرداخت. در سال ۱۹۹۱، ایندیتس ۶۵% از سهام شرکت ماسیمودوتی را خریداری کرد و در سال ۱۹۹۵ بخش باقی‌مانده سهام را خرید تا کاملا برند ماسیمو دوتی را تحت انحصار داشته باشد.
 
در حراج ماسیمو دوتی در استانبول و دیگر شهرهای ترکیه مانند: آنتالیا، وان، ازمیر، آلانیا، … بسیاری از محصولات این برند را می توانید تا ۵۰% قیمت واقعی از فروشگاههای آن در سطح شهر تهیه نمایید.
 

زمان حراج ماسیمو دوتی در ترکیه

زمان حراج ماسیمو دوتی در ترکیه زمان خاصی نداشته و در چهار فصل سال دارای حراج  میباشد, برای اطلاع از تاریخ حراج ماسیمودوتی در ترکیه میتوانید در پایین همین صفحه به شماره تلفن موجود در بنر پیام دهید تا همکاران  ما اطلاعات دقیق در اختیار شما قرار دهند.
از دیگر روشهای اطلاع از زمان حراج برند ماسیمو دوتی در ترکیه میتوان به وبسایت شرکت ماسیمو دوتی اشاره نمود. شما عزیزان ساکن در ترکیه میتوانید با مراجعه به این وبسایت از زمان و تاریخ حراج این برند در ترکیه مطلع گردید و یا از طریق همین سایت و به صورت اینترنتی محصولات آن خریداری نمایید.
در حال حاضر محصولات این برند را میتوانید با تخفیف ۵۰ درصدی از طریق لینک : massimodutti و به صورت اینترنتی خرید کنید.
 

 

خرید اینترنتی پوشاک از ترکیه

نگران خرید از ترکیه نباشید !!! اگر میخواهید از سفر گردشی خود در ترکیه لذت ببرید و در عین حال لذت خرید پوشاک ترک با قیمتهای تخفیف دار و حراجها استفاده کنید، میتوانید کار خرید از ترکیه را به شرکت الما تریدینگ که سالها تجربه خرید اینترنتی و امور تجاری را در این زمینه دارد، بسپارید.
این شرکت آماه است که تجربیات خود را در اختیار شما عزیزان قرار دهد، کافیست که از طریق یکی از راههای زیر که در عکس الصاقی میبینید با ما تماس گرفته و مشورت کنید.
 

مجله مرمر برترین مرجع اطلاع رسانی فارسی زبان در ترکیه