حراج مجرا پاییز ۹۷ Mecrea

حراج فوق العاده محصولات مجرا شامل انواع کیف و کفش و آکسسوری چرمی زنانه Mecrea 

حراج مجرا Mecrea در ترکیه

محصولات چرمی برند مجرا شامل انواع کیف، کفش، کت، انواع اکسسوری  با چرم طبیعی یکی از برندهای مطرح و معروف با مدلهای زیبا و پرطرفدار میباشد. 
در حراج مجرا در ترکیه و شهرهای مختلف آن بسیاری از محصولات  این برند را می توانید تا ۵۰% قیمت واقعی از فروشگاههای آن در سطح شهر تهیه نمایید.
حراج مجرا و تخفیفات ویژه این برند و همچنین داشتن محصولات مرغوب از چرم طبیعی، مسافران زیادی را به سمت ترکیه می کشاند و گاها این حراج ها تا سقف ۷۰ درصد می باشد

زمان حراج مجرا Mecrea در ترکیه

زمان حراج اصلی مجرادر ترکیه  زمان و تاریخ خاصی نداشته و  بیشتر در پایان هر فصل سال میباشد، برای اطلاع از تاریخ حراج مجرا در ترکیه میتوانید در پایین همین صفحه پیام دهید تا همکاران ما اطلاعات دقیق در اختیار شما قرار دهند.
از دیگر روشهای اطلاع از زمان حراج مجرا در ترکیه مراجعه به وبسایت اصلی شرکت مجراMecrea است.
شما عزیزان ساکن در ترکیه  هم میتوانید با مراجعه به این وبسایت از زمان و تاریخ حراج مجرا در ترکیه مطلع گردید و یا از طریق وبسایت خود شرکت مجرا  و به صورت اینترنتی محصولات مجرارا خریداری نمایید.
در حال جاضر محصولات  مجرا را میتوانید با تخفیف ۷۰ درصدی از طریق لینک :  mecrea.com و به صورت اینترنتی خرید کنید.  
از جمله مراکز خرید در استانبول و مراکز خرید پوشاک مردانه زنانه در استانبول می توان به مرکز خرید جواهر اشاره نمود.

خرید اینترنتی پوشاک از ترکیه

اگر امکان سفر به ترکیه و خرید پوشاک ترک و برندهای مختلف را ندارید، نگران نباشید. شرکت الما تریدینگ با چندین سال سابقه در زمینه فروش و خرید اینترنتی و ارسال به ایران آماده خدمتگزاری به شما عزیزان می باشد، کافی است از یکی از طرق زیر با این شرکت تماس حاصل نمایید و با خیال راحت محصول خود را در ایران دریافت نمایید.
مجله مرمر marmar magazine , برترین مرجع اطلاع رسانی فارسی زبان در ترکیه