حراج پاییزی مادام کوکو Madam COCO

محصولات مادام کوکو : شامل حراج انواع لوازم خانگی، آشپزخانه، بهداشتی برند Madam COCO

حراج مادام کوکو MadamCOCO در ترکیه

در حراج مادام کوکو در استانبول و دیگر شهرهای ترکیه مانند: آنتالیا، وان، ازمیر، آلانیا و … بسیاری از محصولات این برند را میتوانید تا ۵۰% قیمت واقعی از فروشگاههای آن در سطح شهر تهیه نمایید.
لوازم خانگی و آشپزخانه ترک همیشه مورد علاقه ایرانیان داخل و گردشگرانی است که به ترکیه سفر میکنند و مانند پوشاک و لوازم ترک خواهان زیادی دارد و جز مواردی است که از طرف مسافران ایرانی خرید و به داخل ایران حمل میشود.
 

زمان حراج مادام کوکو MadamCOCO در ترکیه

زمان حراج مادام  کوکو  در ترکیه زمان خاصی نداشته و در چهار فصل سال دارای حراج  میباشد, برای اطلاع از تاریخ حراج مادام کوکو در ترکیه میتوانید در پایین همین صفحه به شماره تلفن موجود در بنر پیام دهید تا همکاران  ما اطلاعات دقیق در اختیار شما قرار دهند. از دیگر روشهای اطلاع از زمان حراج مادام کوکو در ترکیه میتوان به وبسایت شرکت مادام کوکو اشاره نمود. شما عزیزان ساکن در ترکیه میتوانید با مراجعه به این وبسایت از زمان و تاریخ حراج این برند در ترکیه مطلع گردید و یا از طریق همین وبسایت و به صورت اینترنتی محصولات مادام کوکو را خریداری نمایید.
در حال جاضر محصولات این برند را میتوانید با تخفیف ۵۰ تا ۸۰ درصدی از طریق لینک : madamecoco.com و به صورت اینترنتی خرید کنید.  همچنین در خریدهای اینترنتی به مبلغ ۱۵۰ لیر و یا  بالاتر  هزینه حمل در داخل ترکیه رایگان میباشد.
 
 

خرید اینترنتی پوشاک از ترکیه

نگران خرید از ترکیه نباشید !!! اگر میخواهید از سفر گردشی خود در ترکیه لذت ببرید و در عین حال لذت خرید پوشاک ترک با قیمتهای تخفیف دار و حراجها استفاده کنید، میتوانید کار خرید از ترکیه را به شرکت الما تریدینگ که سالها تجربه خرید اینترنتی و امور تجاری را در این زمینه دارد ، بسپارید.
این شرکت آماه است که تجربیات خود را در اختیار شما عزیزان قرار دهد، کافیست که از طریق یکی از راههای زیر که در عکس الصاقی میبینید با ما تماس گرفته و مشورت کنید.
 

مجله مرمر Marmar Magazine برترین مرجع اطلاع رسانی فارسی زبان در ترکیه