حراج پاییزی نایک Nike در ترکیه

محصولات ورزشی و پوشاک نایک Nike 

حراج نایک Nike در ترکیه

در حراج نایک در ترکیه و شهرهای مختلف اعم از استانبول ، آنتالیا، وان و ….. ، بسیاری از این محصولات را می توانید تا ۳۰٪ تا ۵۰% قیمت واقعی از فروشگاههای آن در سطح شهر تهیه نمایید.
از آنجایی که پوشاک و کیف و کفش ترک در ایران دارای قیمت بسیار بالایی می باشد، اکثر شهرهای ترکیه مانند استانبول، وان و دیگر شهرها با وجود هزینه هایی مانند بلیط و هتل، مقصد بسیار مناسبی برای گردشگران ایرانی جهت تهیه پوشاک شده است.
حراج نایک و تخفیفات ویژه این برند مسافران زیادی را به سمت ترکیه می کشاند و گاها این حراج ها تا سقف ۷۰ درصد می باشد
 

زمان حراج نایک Nike در ترکیه

زمان حراج نایک  در ترکیه در بیشتر در تابستان و زمستان  میباشد, برای اطلاع از تاریخ حراج نایک در ترکیه میتوانید در پایین همین صفحه پیام دهید تا همکاران  ما اطلاعات دقیق در اختیار شما قرار دهند. از دیگر روشهای اطلاع از زمان حراج نایک در ترکیه میتوان به وبسایت شرکت نایک  اشاره نمود. شما عزیزان ساکن در ترکیه میتوانید با مراجعه به  وبسایت نایک از زمان و تاریخ حراج نایک  در ترکیه مطلع گردید و یا از طریق همین سایت و به صورت اینترنتی محصولات نایک  را خریداری نمایید.
در حال جاضر محصولات این برند را میتوانید با تخفیف ۸۰ درصدی از طریق لینک : nike.com  و به صورت اینترنتی خرید کنید. 
 

خرید اینترنتی از ترکیه

اگر امکان سفر به ترکیه و خرید پوشاک ترک و برندهای مختلف را ندارید، نگران نباشید. شرکت الما تریدینگ با چندین سال سابقه در زمینه فروش و خرید اینترنتی و ارسال به ایران آماده خدمتگزاری به شما عزیزان می باشد، کافی است از یکی از طرق زیر با این شرکت تماس حاصل نمایید و با خیال راحت محصول خود را در ایران دریافت نمایید.
 

مجله مرمر marmar magazine , برترین مرجع اطلاع رسانی و گردشگری فارسی زبان در ترکیه