حراج چیکو پاییز ۹۷ Chicco

حراج چیکو در ترکیه و استانبول، قیمت محصولات چیکو در ترکیه و زمان حراج پوشاک بچه گانه Chicco

حراج چیکو در ترکیه

برند Chicco یک تولیدکننده ایتالیایی پوشاک بچه گانه می باشد که ۵۰ سال قدمت داشته و در بیشتر از  ۱۲۰ کشور دنیا دارای شعب معتبر می باشد که از جمله این کشور های می توان به نمایندگی های چیکو در ترکیه اشاره نمود. از جمله محصولات چیکو می توان به سیسمونی دخترانه و پسرانه چیکو، انواع کالسکه چیکو اعم از عصایی، دو قلو کودک، لباس نوزاد پسرانه و دخترانه چیکو، لوازم بهداشتی کودک چیکو مانند شامپو بدن و سر کودک، شیشه شیر نوزاد، انواع اسباب بازی چیکو پسرانه و دخترانه، انواع تخت و صندلی چیکو اغم از تخت کنار مادر، صندلی غذای کودک، صندلی ماشین کودک، کریر نوزاد، آغوشی نوزاد، پارک، تاب برقی نوزاد، روروک بچه، نی نی لای لای نوزاد و غیره اشاره نمود. در حراج چیکو در ترکیه و شهرهای مختلف اعم از استانبول و آنتالیا و غیره، بسیاری از این محصولات را می توانید تا ۷۰% قیمت واقعی تهیه نمایید.

از آنجایی که لوازم کودک در ایران دارای قیمت بسیار بالایی می باشد، ترکیه و علی الخصوص استانبول با وجود هزینه هایی مانند بلیط و هتل، مقصد بسیار مناسبی برای گردشگران ایرانی جهت تهیه لوازم کودک شده است. حراج چیکو و تخفیفات ویژه این برند مسافران زیادی را به سمت ترکیه می کشاند و گاها این حراج ها تا سقف ۷۰ درصد می باشد.

زمان حراج چیکو در ترکیه

زمان حراج چیکو در ترکیه در چهار فصل سال می باشد، برای اطلاع از تاریخ حراج چیکو در ترکیه می توانید در پایین همین صفحه پیام دهید تا همکاران ما اطلاعات دقیق در اختیار شما قرار دهند.

از دیگر روشهای اطلاع از زمان حراج چیکو در ترکیه می توان به وبسایت شرکت بیبی مال اشاره نمود. شما عزیزان ساکن در ترکیه می توانید به مراجعه به این وبسایت از زمان و تاریخ حراج چیکو در ترکیه مطلع گردید و یا از طریق همین سایت و به صورت اینترنتی محصولات چیکو را خریداری نمایید.

خرید اینترنتی سیسمونی از ترکیه

بسیاری از مسافران امکان سفر به ترکیه و خرید سیسمونی و لوازم بچه مانند پوشاک را ندارد، شما عزیزان می توانید جهت خرید اینترنتی سیسمونی از ترکیه و ارسال آن به ایران از طریق یکی از راههای درج شده در زیر، تماس حاصل نموده و درخصوص روش خرید کالا، دریافت پول، روش ارسال و تحویل کالا، اطلاعات لازم را دریافت نمایید. شرکت الما تریدینگ یکی از برترین شرکت ها در زمینه خرید اینترنتی سیسمونی از ترکیه، همچنین خرید اینترنتی لباس کودک از ترکیه می باشد.

 

مجله مرمر برترین مرجع اطلاع رسانی فارسی زبان در ترکیه