حراج کالینز زمستان ۹۶

انواع پوشاک مردانه و زنانه کالینز Colin’s با حراج زمستانه ۸۰ درصدی 

حراج کالینز در ترکیه

برند کولینز یکی از برندهای پوشاک جین (لی) زنانه، مردانه و پر طرفدار نزد  ایرانیان است. پوشاک این برند علاوه بر مدلهای شیک برای بانوان، شامل طرحهای متنوع  و زیبا برای آقایان هم میباشد. پوشاک برند کالینز با این که در ایران هم فروخته میشود ولی تنوع محصولات کولینز در ترکیه  با حراجها و تخفیفهای ویژه و قیمتهای بسیار مناسب آن به یکی از اهداف مسافرتی اکثر ایرانیان  برای خرید آن تبدیل شده است.
حراج کالینز علاوه بر وبسایت اصلی این برند در تمام شعب آن و در  تمام شهرهای ترکیه مانند استانبول، آنتالیا، کوش آداسی، ازمیر، وان، …، و  تقریبا همیشه در اکثر سایتهای فروش اینترنتی معروف ترکیه  وجود دارد. این تخفیفها و حراجها میتواند ۵۰  تا ۷۰ درصد قیمت واقعی باشد.
حراج کولینز میتواند در وبسایتهای فروش اینترنتی غیر از وبسایت اصلی این برند نیز با تخفیفهای ویژه  و حراجهای فوق العاده ۸۰ تا ۹۰ درصد قیمت واقعی هم وجود داشته  باشد.
 

زمان حراج کالینز در ترکیه

برند کولینز  تقریبا در تمام  طول سال  دارای حراج و تخفیفهای متفاوتی است و دقیقا زمان مشخصی را نمیتوان تعیین کرد ولی میتوان گفت در مناسبتهای خاص و اعیاد مذهبی و غیر مذهبی در ترکیه این برند دارای حراجهای ویژه و پر رنگ تری است.
شاید برای گردشگران تعجب­‌آور باشد، اما هیچ دوره زمانی مشخصی برای حراجها وجود ندارد. حتی در صورتی که چنین فروش‌های ویژه‌­ای وجود داشته باشد، بسیار متغیر بوده و از قانون خاصی پیروی نمی­‌کند.
از بهترین روشهای معمول جهت اطلاع از حراجهای برند کالینز یا هر برند دیگری، دنبال کردن مطالب وبسایت مرمر در قسمت تخفیفها میباشد که این فرصت را به شما عزیزان ساکن در ایران و یا ترکیه میدهد که با بهترین حراج و یا تخفیف در یک برند خاص در آن روز  آگاه شوید.
روش دیگر، مراجعه مستقیم به وبسایت اصلی برند کولینز میباشد. در حال جاضر محصولات این برند را میتوانید با تخفیف ۵۰ تا ۸۰ درصدی از طریق لینک : Colins.com و به صورت اینترنتی خرید کنید.
 
 

خرید اینترنتی پوشاک از ترکیه

 در دنیای امروز و با مشغله فروان که در طول روز همه با آن دست به گریبان هستیم، حتما خرید اینترنتی را تجربه کرده اید.
در سالهای گذشته اکثر ایرانیان خرید اینترنتی از وبسایتهای داخلی  و حتی خارج از ایران را تجربه کرده اند.
اگر بدنبال خرید مطمئن با شرایط مناسب  از ترکیه و وبسایتهای مختلف آن هستید، میتوانید کار خرید از ترکیه را به شرکت الما تریدینگ که سالها تجربه خرید اینترنتی و امور تجاری را در این زمینه دارد، بسپارید.
این شرکت با سالها تجربه در این زمینه، آماه است که تجربیات خود را در اختیار شما عزیزان قرار دهد، کافیست که از طریق یکی از راههای زیر که در عکس الصاقی میبینید با ما تماس گرفته و مشورت کنید.
 

مجله مرمر برترین مرجع اطلاع رسانی فارسی زبان در ترکیه