درباره ما

نشریه مرمر ، یک نشریه فارسی زبان چاپی و اینترنتی در ترکیه میباشد.

این نشریه به صورت ماهنامه با تیراژ ۱۰،۰۰۰ نسخه  منتشر می گردد. نظر به اینکه مجله مرمر صرفا نشریه اطلاع رسانی و تبلیغاتی است بنابر این ناشر در خصوص صحت و اصالت مطالب و محتوای منتشر شده هیچگونه مسئولیتی را عهده دار نمیباشد و نخواهد داشت.

از کلیه خوانندگان عزیز و ارجمند استدعا میشود قبل از بهره برداری از مطالب درج شده با متخصص و اشخاص سازمان صاحب صلاحیت در آن مورد، مشورت نمایند.

کلیه حقوق برای ناشر ( مجله مرمر ) محفوظ می باشد، هر گونه چاپ و کپی برداری از مطالب و طرح ها بدون اخذ مجوز از ناشر ممنوع و متخلف تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

Tanıtım Yazısı:

MARMAR dergisi Türkiye de yazılı ve elektronik olarak yayınlanan en kapsamlı Farsça yayındır. MARMAR dergisi aylık 10,000 adet basılı olarak ve şimdilik günlük 2,000 ziyaretçisi ile www.marmarmagazine.com adresinde yayınlanıyor. Dergi Türkiye’yi ziyaret eden ve farsça konuşan yıllık 2,000,000 turist ve iş adamı için kapsamlı turizm rehberliğin yanı sıra ticaret için meslek sahipleri arasında sağlam bir köprü oluşturmayı amaçlamaktadır.
MARMAR dergisi ticari, tanıtıcı ve turizm konulu yayınları ile ticaret ve zevk için Türkiye’ye seyahat eden kişiler için güvenilir bir referans olarak anılıyor ve her iki ülkenin iş adamları için harika bir araştırma ve geliştirme fırsatı sunuyor.

Dağıtım:

MARMAR dergisi İstanbul’da dağıtım izni bulunmaktadır ve otellerde, Turizm merkezlerinde, İranlı dernek ve kuruluşlarda, Sokaklarda gezen turistler ve yetkili satıcılarda dağıtılıyor.

İran’ın içinde Ticaret odalarında, İnşaat şirketlerinde, Emlak ofislerinde, Seyahat acentalarında, Alış-veriş merkezleri ve Tahran büyük pazarında dağıtılıyor.

Bu yayın Türkiye’de turizm rehberliği, iş konularında, kültür ve sanat, yaşam tarzı, hayat ve yolculuk yorumları, alış-veriş merkezlerin tanıtımı, görülmesi gereken yerler, olaylar, röportajlar, fotoğraflar gibi konulara yer vererek İranlı okuyucularına Türkiye’yi ve meslek sahiplerini tanıma fırsatı veriyor.

Derginin amacı:

MARMAR dergisi turizm rehberlik alanında ticari, turizm ve kültürel potansiyelleri açığa çıkararak, karşılıklı tanıtımı amaçlanarak ortaya çıkmıştır.

En önemli amacımız iki tarafın kapasitelerini tanıtarak iki ülke arasındaki Ticari, Turizm ve ekonomik hacmini artırmak ve bölgede bulunan çok önemli potansiyeli açığa çıkarmaktır ve bu gayemizi doğru bilgilendirmeleri yaparak yapıcı bir şekilde takip etmekteyiz ve bu konuda başarıya ulaşarak büyük ilerlemeleri öngörmekteyiz.

:Fırsatlar

MARMAR dergisi ailesine katılarak marka oluşturmanın ve ürünlerinizin tanıtımının yanı sıra diğer kardeş ve komşu firmaları tanıma fırsatını bulabilirsiniz ve İran ve Türkiye’deki hedefleriniz için önemli bir gelişim ve yükselme penceresi açama fırsatını yakalayacaksınız

MARMAR dergisine reklam verebilmek için bize web adresimizden, E-posta adresimizden veya telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz

Tel: +90 535 108 94 20

E-mail: email protected