شرکت تبلیغاتی و گرافیکی Dpi

فعالیت اصلی شرکت بین المللی تبلیغاتی Dpi  ارائه یک برنامه و یا کمپین تبلیغاتی و بازاریابی موثر با استفاده

از بودجه و اهداف مشتریان خود است، ماموریت اصلی و بنیادی شرکت بین المللی تبلیغاتی Dpi در اختیار قراردادن راه‌ حل‌های یک‌پارچه، مقرون به‌صرفه و بسیار موثر برای تحقق اهداف مشتریانش در زمینه‌هایی راهکارهای تبلیغاتی، بازاریابی هدفمند ، طراحی گرافیک ، کاتالوگ بروشور، تبلیغات محیطی ( بیلبورد و انواع تابلوهای محیطی و نمایشگاهی )، وب سایت و تیزر تبلیغاتی ، طراحی ۳D ، طراحی داخلی فضا ، چاپ و بسته بندی است.

این شرکت با گردآوری نیروهای متخصص و  کارآزموده و خلاق تصمیم بر این دارد تا با ایده هایی خلاقانه بتواند تمام نیازهای مشتریان خود را با بالاترین سطح ممکن برآورده سازد . مشتریان شرکت بین المللی تبلیغاتی Dpiخدمات خود را در قالب کمپین‌های حرفه‌ای دریافت می‌نمایند.هسته‌ی مرکزی شرکت بین المللی تبلیغاتی Dpi ، خلاقیت است.

چشم‌اندازها شرکت تبلیغاتی دی پی آی،

مبدل شدن به یک آژانس تبلیغاتی، بازاریابی و برندینگ ایده‌آل در دنیا با استانداردهای بین‌المللی.

اتاق ایده‌پردازی،

در اتاق ایده‌پردازی دائمی شرکت بین المللی تبلیغاتی Dpi گروهی از متخصصان گرافیک، طراحان، ایده پردازان و برنامه نویسان متخصص حضور دارند که خلاقانه‌ترین ایده‌ها را برای معرفی و فروش محصولات و خدمات مشتریان محقق نمایند.در شرکت بین المللی تبلیغاتی Dpi هیچ فعالیت اجرایی برون‌سپاری نمی‌شود. قدرت و توان اجرایی شرکت بین المللی تبلیغاتی Dpi به مشتری این امکان را می‌دهد که بدون دغدغه و نگرانی در خصوص زمان و کیفیت اجرا ، اهداف راهبردی خود در را پیگیری نماید.