شهر بولو Bolu و گردشگری ورزشی در ترکیه

شهر بولو Bolu در شمال غرب ترکیه با فاصله ۱۸۷ کیلومتر در شمال غرب آنکارا موقعیت دارد.

 شهر بولو تمیز ترین و سالم ترین آب و هوا در ترکیه را دارد.

شهر بولو Bolu با سرمایه گذاری های عظیم در بخش گردشگری ورزشی و با دارا بودن باشگاه و زمین های ورزشی فنر باحچه و اردوگاه های مدرن و پیشرفته از آمادگی کامل برای میزبانی از باشگاه های داخلی و خارجی فوتبال برخوردار است.

جنگل های سرسبز و طبیعت ویژه ۶۵‎٪ شهر بولو Bolu را در برگرفته است، ۲۰۰ دریاچه و برکه را دارا می باشد، که بر آب و هوای این شهر تاثیر مثبتی گذاشته است.

تیم های فوتبال کشورهای ایران، آذربایجان، اوکراین، رومانی، اسلواکی، صربستان، بلغارستان و عربستان سعودی برای گذراندن اردوی تدارکات تابستانی خود در ۱۸ مجتمع ورزشی در مناطق گِرده gerede، کوه بولو Bolu، محور آبانت Mehver Abanet، کاراجاسو Karacasu و مرکز شهر رزرو کردند.

علاءالدین یلماز، شهردار بولو اظهار داشت: با تمامی فدراسیون های ورزشی برای افزایش سطح گردشگری بولو در ارتباط هستیم. مهمترین ویژگی اصلی انتخاب شهر بولو Bolu طبیعت و سرسبزی آن می باشد که به عنوان محل اردوی تدارکاتی برگزیده شده است.

علاءالدین یلماز گفت: تیم های فوتبال زمین چمن مناسب می خواهند که در بولو Bolu مهیا شده است. ما می خواهیم تیم های فوتبال جهان به شهر بولو بیایند و از امکانات استفاده کنند. شهر آنتالیا یکی از مراکز اردوهای زمستانی می باشد، ما هم برای تبدیل بولو Bolu به عنوان محل اردوهای تدارکاتی تابستانی تلاش می کنیم.

 

مجله مرمر MarmarMagazine ، برترین مرجع اطلاع رسانی فارسی زبان در کشور ترکیه

شهر بولو Bolu در شمال غرب ترکیه

شمال غرب آنکارا

گردشگری ورزشی

گردشگری بولو

شهر آنتالیا

زمین های ورزشی فنر باغچه