فستیوال و نمایشگاه اتومبیل های کلاسیک

فستیوال اتومبیل، اتوبوس و کامیون های کلاسیک از سوی فدراسیون اتومبیل های کلاسیک در ترکیه

در نمایشگاه تویاپ Tuyap، در استانبول افتتاح شد. این فستیوال که برای اولین بار در محل شرکت نمایشگاهی تویاپ برگزار می شود، اولین روز آن به پایان رسید تا روز یکشنیه ۱جولای مقارن با ۱۰ تیر ادامه خواهد داشت.

ایلکر تایالی Ilker Talaie، دبیر کل فدراسیون اتومبیل های کلاسیک ترکیه طی سخنانی در مراسم افتتاحیه این فستیوال اظهار داشت: وجه مشترک همه شرکت کنندگان در این فستیوال، اتومبیل است. شرکت کنندگان در این فستیوال فرصت دارند تا خودروها، اتوبوس ها و کامیون های کلاسیک را از نزدیک ببینند.

ایلکر تایالی Ilker Talaie افزود: در این فستیوال مجموعه ای بی نظير از اتومبيل های قديمی مربوط به سال های ۱۸۸۶ تا ۱۹۸۰ در معرض دید علاقمندان قرار گرفته است.

در این فستیوال بیشتر از  ۴۵۰ مدل اتومبیل های کلاسیک در معرض نمایش گذاشته شده است، اتومبیل هایی همچون کارل بنز Alman Karl Benz ماشین آلمانی، BMW 323i جدیدترین مدل کلاسیک ۱۹۸۱ و وست چستر Cord 810 یکی از خودروهای کم نظیر کلاسیک، نمایش داده می شود.

در فستیوال مذکور اتومبیل های کلاسیکی که در فیلم ها مورد استفاده قرار گرفته است همچون فورد Ford انگلیسی در فیلم هری پاتر مربوط به سال ۱۹۶۵، اتومبیل فیلم بتمن Batmen و بسیاری از اتومبیل های کلاسیک مربوط به فیلم ها در این نمایشگاه در معرض نمایش می باشند.

در نمایشگاه اتومبیل های کلاسیک سردار بستانجی Serdar Bostancı و مصطفی کوچ Mustafa Koç شرکت می کنند.
تاریخ نمایشگاه:
۲۹ ژوئن تا ۱ جولای و تاریخ ترکیه ۲۹Haziran -1Temmuz می باشد.
آدرس نمایشگاه: 
نمایشگاه اتومبیل های کلاسیک در بویوک چکمجه، استانبول BÜYÜKÇEKMECE / İstanbul برگزار می شود و هزینه ورودی فستیوال ۱۵ لیر می باشد. 

مجله مرمر Marmar Magazine ، برترین مرجع اطلاع رسانی فارسی زبان در کشور ترکیه

فستیوال اتومبیل
نمایشگاه
اتومبیل های کلاسیک
نمایشگاهی تویاپ
نمایشگاه اتومبیل های کلاسیک