مسابقات جام جهانی از کانال های TRT ترکیه

مسابقات فوتبال جام جهانی ۲۰۱۸ که در کشور روسیه از تاریخ ۱۴ ژوئن تا ۱۵ جولای

مقارن با ۲۴ خرداد تا ۲۴ تیر برگزار خواهد شد را می توانید از کانال های TRT 1، TRT 4K و TRT SPOR ترکیه دنبال کنید.

برنامه و زمان بندی کانال های پخش کننده رقابت‌های جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸ روسیه را از کانال های تی آر تی TRT دنبال کنید.

علاوه بر کانال های تلویزیون ترکیه، کلیه دیدارهای جام جهانی از  trtspor.com.tr  نیز پخش خواهد شد.

 برنامه های زمان بندی مسابقات فوتبال جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه تا ۲۸ ژوئن به شرح زیر می باشد :

 پنجشنبه ۱۴ ژوئن

گروه A

روسیه – عربستان ساعت ۱۸:۰۰ TRT1,TRT4K

جمعه ۱۵ ژوئن

گروه A

مصر – اروگوئه ساعت ۱۵:۰۰ TRT1,TRT4K

گروه B

ایران – مراکش ساعت ۱۸:۰۰ TRT1,TRT4K

پرتغال – اسپانیا ساعت ۲۱:۰۰ TRT1,TRT4K

شنبه ۱۶ ژوئن

گروه C

فرانسه – استرالیا ساعت ۱۳:۰۰ TRT1,TRT4K

پرو – دانمارک ساعت ۱۹:۰۰ TRT1,TRT4K

گروه D

آرژانتین – ایسلند ساعت ۱۶:۰۰  TRT1,TRT4k

کرواسی – نیجریه ساعت ۲۲:۰۰ TRT1,TRT4K

یکشنبه ۱۷ ژوئن

گروه E

کاستاریکا – صربستان ساعت ۱۵:۰۰ TRT1,TRT4K

برزیل – سوئیس ساعت ۲۱:۰۰ TRT1,TRT4K

گروه F

آلمان – مکزیک ساعت ۱۸:۰۰ TRT1,TRT4

دوشنبه ۱۸ ژوئن

گروه F

سوئد – کره جنوبی ساعت ۱۵:۰۰ TRT1,TRT4K

گروه G

بلژیک – پاناما ساعت ۱۸:۰۰ TRT1,TRT4K

تونس – انگلستان ساعت ۲۱:۰۰ TRT1,TRT4K

سه شنبه ۱۹ ژوئن

گروه H

کلمبیا – ژاپن ساعت ۱۵:۰۰ TRT1,TRT4K 

لهستان – سنگال ساعت ۱۸:۰۰ TRT1,TRT4K

گروه A

روسیه – مصر ساعت ۲۱:۰۰ TRT1,TRT4K

چهارشنبه ۲۰ ژوئن

گروه B

پرتغال – مراکش ساعت ۱۵:۰۰ TRT1,TRT4K

ایران – اسپانیا ساعت ۲۱:۰۰ TRT1,TRT4K

گروه A

اروگوئه – عربستان سعودی ساعت ۱۸:۰۰ TRT1,TRT4K

پنجشنبه ۲۱ ژوئن

گروه C

دانمارک – استرالیا ساعت ۱۵:۰۰ TRT1,TRT4k

فرانسه – پرو ساعت ۱۸:۰۰ TRT1,TRT4K

گروه D

آرژانتین – کرواسی ساعت ۲۱:۰۰  TRT1,TRT4K

جمعه ۲۲ ژوئن

گروه E

برزیل – کاستاریکا ساعت ۱۵:۰۰ TRT1,TRT4K

صربستان – سوئیس ساعت ۲۱:۰۰ TRT1,TRT4K

گروه D

نیجریه – ایسلند ساعت ۱۸:۰۰ TRT1,TRT4K

شنبه ۲۳ ژوئن

گروه G

بلژیک – تونس ساعت ۱۵:۰۰ TRT1,TRT4K

گروه F

کره جنوبی – مکزیک ساعت ۱۸:۰۰ TRT1,TRT4K

آلمان – سوئد ساعت ۲۱:۰۰ TRT1,TRT4K

یکشنبه ۲۴ ژوئن

گروه G

انگلستان – پاناما ساعت ۱۵:۰۰ TRT1,TRT4K

گروه H

ژاپن – سنگال ساعت ۱۸:۰۰ TRT1,TRT4K

لهستان – کلمبیا ساعت ۲۱:۰۰ TRT1,TRT4K

دوشنبه ۲۵ ژوئن

گروه A

عربستان سعودی – مصر ساعت ۱۷:۰۰ TRTSPOR

اروگوئه – روسیه ساعت ۱۷:۰۰ TRT1,TRT4K

گروه C

استرالیا – پرو ساعت ۱۷:۰۰

TRTSPOR,TRT4K(ضبط شده)

گروه C

دانمارک – فرانسه ساعت ۱۷:۰۰ TRTSPOR,TRT4K

گروه D

نیجریه – آرژانتین ساعت ۲۱:۰۰ TRT4K (ضبط شده)

گروه D

ایسلند – کرواسی ساعت ۲۱:۰۰ TRTSPOR,TRT4K

چهارشنبه ۲۷ ژوئن

گروه F

کره جنوبی – آلمان ساعت ۱۷:۰۰

TRT1,TRT4K

گروه F

مکزیک – سوئد ساعت ۱۷:۰۰ TRTSPOR,TRT4K (ضبط شده)

گروه E

سوئیس – کاستاریکا ساعت ۲۱:۰۰ TRTSPOR,TRT4K (ضبط شده)

گروه E

صربستان – برزیل ساعت ۲۱:۰۰

TRT1,TRT4K

پنجشنبه ۲۸ ژوئن

گروه H

سنگال – کلمبیا ساعت ۱۷:۰۰ TRTSPOR,TRT4K (ضبط شده)

گروه H

ژاپن – لهستان ساعت ۱۷:۰۰ TRT1,TRT4K

گروه G

انگلستان – بلژیک ساعت ۲۱:۰۰ TRT1,TRT4K

گروه G

پاناما  – تونس ساعت  ۲۱:۰۰ TRTSPOR,TRT4K (ضبط شده)

مجله مرمر marmar magazine , برترین مرجع اطلاع رسانی فارسی زبان در ترکیه