معروف ترین نمایشگاه طلا و جواهر استانبول

یکی از معروف ترین نمایشگاههای طلا و جواهر در دنیا، نمایشگاه طلا و جواهراتی است که در ترکیه برگزار می شود.

این نمایشگاه هرسال ۲ بار در ماه مارچ و اکتبر در شهر استانبول ترکیه برپا می شود و بازدیدکننگان زیادی برای بازدید از این نمایشگاه به شهر استانبول سفر می کنند. ترکیه جزو ۵ کشور برتر صنعت طلا و جواهر بوده و سالیانه حدود۲ میلیارد دلار طلا و جواهر و سنگهای قیمتی از ترکیه صادر می شود.
امسال چهل و هفتمین دوره نمایشگاه طلا و جواهر استانبول ۱۱- ۱۴ اکتبر ۲۰۱۸ مقارن با ۱۹ – ۲۲ مهر ماه ۹۷ در مرکز نمایشگاهی سی ان آر Cnr استانبول برگزار خواهد شد. این نمایشگاه که گرایش آن بیشتر روی جواهرات و سنگ های قیمتی و ساعت های گران قیمت متمرکز است، محصولات بسیار حرفه ای و و با کیفیت را در معرض دید بازدید کنندگان قرار می دهد. در این نمایشگاه علاوه بر مجموعه های مدرن و گران قیمت طلاو جواهر و ساعت های قیمتی، آخرین نوآوری های این صنعت و ماشین آلات و تجهیزات مربوطه نیز توسط شرکت های مربوطه معرفی می شوند .
امسال در نمایشگاه طلا و جواهر استانبول، حدود ۱۲۰۰ تولید کننده داخلی و خارجی شرکت خواهند کرد که بیشتر آنها از کشورهای چین، هند، ایتالیا، روسیه و ایران می باشند. طراحان، تولیدکنندگان، واردکنندگان و صادر کنندگان در این صنعت در این ایام به دور هم جمع می شوند تا از آخرین طرح ها و تکنولوژی ها و مجموعه های آماده شده دیدن کنند. بیشتر بازدیدکنندگان این نمایشگاه را روسیه ، عراق، ایران و یونان تشکیل می دهند.
تاریخ برگزاری : ۱۹ – ۲۲ مهر ، ۱۱ – ۱۴ اکتبر

زمان برگزاری : ساعت ۱۰ – ۱۹

محل برگزاری : ترکیه، استانبول، نمایشگاه بین المللی سی ان آر 

مجله مرمر Marar Magazine ، برترین مرجع اطلاع رسانی فارسی زبان در کشور ترکیه

نمایشگاههای طلا و جواهر

نمایشگاه ها در ترکیه

جواهرات و سنگ های قیمتی

قیمت طلاو جواهر

مرکز نمایشگاهی سی ان آر Cnr استانبول