موزه باستان شناسی زیر آب، بدروم در ترکیه

قلعه سنت پیتر در بدروم

اتاق ها و برج های قلعه سنت پیتر در بدروم ، مجموعه ای جذاب از آشیانه ها و مصنوعات دریایی باستانی را ارائه می دهد.
در این موزه باستان شناسی، مصنوعات دریایی را در آب های ساحلی ترکیه یافت می شود. شما می توانید از بازسازی های بزرگ کشتی های قدیمی لذت ببرید و نمایش های زره ​​پوشان، نقشه ها، نقاشی های دیواری و طلا و جواهرات عتیقه را تحسین کنید. این موزه در قلعه سنت پیتر بدروم واقع شده است که دره های قرون وسطی آن از منظره های خیره کننده  خط ساحلی بدروم میباشد.

این موزه دارای ۱۴ سالن نمایشگاه میباشد، در اتاق های مختلف و برج های قلعه پراکنده شده است. اکثر نمایشگاه ها شبیه سازی هستند و بازدیدکنندگان مجاز به دستکاری در مصنوعات هستند. در کلیسای قلعه، شما می توانید در بازسازی یک کشتی از امپراتوری بیزانس که از قرن هفتم ساخته شده است، راه بروید. در سالن شاهزاده کیا، یک آرامگاه و تاج طلایی خواهید دید که با ملکه آدا، حاکم منطقه Caria از یونان باستان تا قرن چهارم قبل از میلاد همراه است.

شما می توانید آثار باستانی برنز مانند گلدان، چای و ابزار را در اتاقها Uluburun ببیینید. این خرابه یکی از قدیمی ترین کشتی های باستانی در جهان محسوب می شود. اتاق سکه و جواهرات مجموعه ای از واحدهای سکه باستانی است و نمایشگاه Amphora از ویژگی های ظروف سرامیکی است. نمایشگاه برده ها، واقع در سیاه چال قلعه، برای شما دوران برده داری قرون وسطی را به تصویر خواهد کشید.
پس از کشف خرابه ها، شما می توانید از منظره پانوراما از برج های قلعه و ramparts لذت ببرید. قایق های تفریحی لوکس و قایق های ماهیگیری انحصاری در بدروم مارینا را ببینید. پس از آن شما می توانید ساحل از بدروم را تحسین کنید و سعی کنید که جزیره یونانی کوز را در فاصله ای از دریای اژه قرار دهید.
موزه باستان شناسی زیر آب و قلعه بدروم در شرق بدروم مارینا واقع شده است. این هتل ۵ دقیقه ای از مرکز شهر بدروم است که بارها، رستوران ها، هتل ها و مغازه های سوغاتی در آن فراوان است.

 

روزهای بازدید از موزه باستان شناسی زیر آب، بدروم  :

روز سه شنبه تا یکشنبه امکان بازدید از موزه وجود دارد. (برخی از بخشهای موزه زمان ناهار کار نمیکنند.) حدود دو ساعت برای نمایشگاه ها مورد نیاز است.

  • آدرس موزه باستان شناسی زیر آب، بدروم
    : Tepecik Mahallesi, 48440 Bodrum/Muğla Province, Turkey