نمایشگاه آثار برتر مسابقه عکس ۲۰۱۸ ترکیه

نمایشگاه آثار برتر مسابقه بین المللی عکس آناتولی موسوم به (جوایز عکس استانبول ۲۰۱۸)

در ایستگاه راه‌آهن سریع السیر آنکارا با حضور معاون مدیرکل و سردبیر و دبیر بخش اخبار تصویری گشایش یافت.

معاون مدیرکل و سردبیر خبرگزاری آناتولی در مراسم افتتاح این نمایشگاه با بیان اینکه امسال چهارمین نمایشگاه عکس‌های برگزیده Istanbul Photo Awards برگزار می‌شود، گفت: منبع خبر، عکس و گزارش های ویدئویی می باشد و به ویژه خواستار افزایش تاثیرگزاری خود در حوضه عکس خبری می باشد.

با اشاره به اینکه ۳۷ هزار عکس از ۱۲۵ کشور جهان در مسابقه عکس استانبول ۲۰۱۸ شرکت کرده بودند و ۲۷ عکس از ۲۲ کشور جهان حائز دریافت جایزه شده اند، تصریح کرد: در این نمایشگاه ۸۰ عکس حضور دارد. 

مسابقه عکس استانبول در ۸ بخش مختلف برگزار می‌شود. عکس کودک، اثر دمیر ساگولژ از خبرگزاری رویترز که در بنگلادش گرفته شده بود، جایزه نخست مسابقه امسال را دریافت کرد.

مدیر بخش اخبار تصویری خبرگزاری آناتولی نیز با تاکید بر اینکه مسابقه عکس استانبول تبدیل به رویدادی معتبر در جهان شده است، گفت: هیئت داوران معتبری داریم و از افراد مجربی که سمت و سوی بخش عکاسی جهان را مشخص می‌کنند، تشکیل می‌شود.  

نمایشگاه آثار برتر مسابقه بین المللی (جوایز عکس استانبول) تا ۱۴ اکتبر ادامه خواهد داشت و علاقه مندان می‌توانند از این نمایشگاه بازدید کنند. مسابقه بین المللی جوایز عکس استانبول Istanbul Photo Awards همه ساله از سوی خبرگزاری آناتولی و با حمایت شهرداری استانبول، ترکیش ایرلاینز و آژانس همکاری و هماهنگی ترکیه (تیکا) برگزار می‌شود.

 

مجله مرمر Marmar Magazine ، برترین مرجع اطلاع رسانی فارسی زبان در کشور ترکیه

مسابقه بین المللی عکس آناتولی

نمایشگاه آثار برتر مسابقه بین المللی عکس آناتولی

ایستگاه راه‌آهن سریع السیر آنکارا

مسابقه عکس استانبول

مسابقه بین المللی