نمایشگاه اتومکانیک استانبول Automechanika Istanbul

نمایشگاه اتومکانیک استانبول (Automechanika Istanbul) برگزار می گردد

نمایشگاه اتومانیک استانبول از ۱۶ – ۱۹ فروردین ۱۳۹۷ در شهر استانبول کشور ترکیه برگزار می گردد.

نمایشگاه اتومکانیک استانبول مهمترین نمایشگاه بین المللی ترکیه در زمینه صنعت خودرو است.
نمايشگاه اتومكانيك از نمايشگاه های معتبر بين المللی است كه هر ساله در شهرهای مهم صنعتی در جهان برگزار می شود و در آن خودرو سازان و قطعه سازان از سراسر جهان دستاوردها و توانمندی های خود را به نمايش می گذارند.
این نمایشگاه با گردآوری فعالین اصلی این صنعت از ترکیه و اروپا، تبدیل به یک مرکز ملاقات برای بازرگانان ترکیه و دیگر فعالان این صنعت از کشورهای همسایه و مناطق اطراف شده است. 
حضور ایران خودرو در نمایشگاه اتومکانیک استانبول (Automechanika Istanbul) به گزارش ايكوپرس، با توجه به مزيت های صادرات قطعه، به منظور بهره برداری از ظرفيت های موجود قطعه سازی در گروه صنعتی ايران خودرو و در راستای حضور در شبکه تامین خودرو سازان و قطعه سازان جهانی، اين خودروساز در نمايشگاه اتومكانيك در شهر استانبول تركيه حضور فعالی خواهد داشت. درحال حاضر ايران خودرو،‌ قطعات مورد نياز مشتريان را به صورت OEM يا غيريدكی در بخش های قطعات ريخته گری، پرسی و ماشين كاری شده به بازارهای هدف صادر می كند.
حجم صادرات قطعه توسط ايران خودرو در سال ۹۶ نسبت به سال ۹۵ افزايش چشم‌گيری داشته و نزديك به دو برابر شده است.
بازارهای هدف صادراتی قطعات توليدی گروه صنعتی ايران خودرو، تركيه و برخی از كشورهای اروپايی از جمله فرانسه،‌ ايتاليا و اسپانياست. ايران خودرو توانسته با توليد قطعات با كيفيت و استاندارد جهانی سهم مناسبی از بازار قطعات خودروسازان معتبر جهانی را كسب كند.

زمان برگزاری : ۱۶ – ۱۹ فروردین ۹۷

۲۰۱۸ ( ۸ – ۵ ) April

آدرس نمایشگاه : 

TÜYAP Fuar, Kongre ve Sergi Merkezi 

E-5 Karayolu ,Gürpınar Kavşağı،,

Büyükçekmece ,۳۴۵۲۲ ,Istanbul