نمایشگاه تجهیزات دندانپزشکی در استانبول Idex 

نمایشگاه تجهیزات دندان پزشکی (Idex) امسال برای پانزدهمین بار در شهر استانبول برگزار خواهد گردید.

این نمایشگاه بین المللی از تاریخ ۲۳ تا ۲۶ فروردین ماه ۹۷ (۱۲ تا ۱۵ آپریل ۲۰۱۸ ) توسط شرکت سی ان آر ، در محل برگزاری نمایشگاههای بین المللی سی ان آر در بخش اروپایی شهر استانبول برگزار خواهد گرید. این نمایشگاه که از مهمترین گردهمایی ها در زمینه دندانپزشکی می باشد، میزبان برند های جهانی دندانپزشکی از آسیا و اروپا خواهد بود. پیش بینی می شود که این نمایشگاه  با حدود ۴۰۰ غرفه مربوط به شرکت ها و کمپانی های مختلف برگزار گردد که حدود ۲۰ درصد از آنها را شرکت های اروپایی و شرکت هایی از آسیای دور تشکیل می دهند.
نمایشگاه تجهیزات دندان پزشکی یکی از سه نمایشگاه مهمی است که در زمینه صنعت دندانپزشکی در دنیا برگزار می شود و مهمترین نمایشگاه دندانپزشکی در منطقه اوراسیا است .
شرکت ها و شرکت کنندگان در این نمایشگاه در بخش های مختلفی از قبیل یونیت های دندان پزشکی، تجهیزات دندان پزشکی با اشعه ایکس، دستگاههای لیزر، دستگاههای توموگرافی، کمپرسورهای دندان پزشکی، دوربین های دهان و دندان، تجهیزات رادیو گرافی دیجیتال، سیستم های پروتز، مواد مصرفی آزمایشگاهی، محصولات یکبار مصرف، محصولات زیبایی دندان، تجهیزات مربوط به جراحی دندان، محصولات ضد عفونی کننده، استرلیزه، مواد لازم و مصرفی در کلینیک های دندان پزشکی، محصولات و دستگاههای مدرن و به روز خود را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار می دهند.
بازدیدکنندگان این نمایشگاه طیف گسترده ای شامل دندان پزشکان، دندانپزشک کودکان، صاحبان کلینیک های دندانپزشکی، وارد کنندگان و صادر کنندگان تجهیزات دندانپزشکی، آزمایشگاههای دندانپزشکی، صاحبان بیمارستان ها، شرکت های واردکننده موارد اولیه مصرفی در دندانپزشکی  و صاحبان آزمایشگاهها تشکیل می دهند.
نمایشگاه تجهیزات دندانپزشکی کاملا تخصصی بوده و شرکت های مختلف در طول مدت این نمایشگاه سمینار های تخصصی مختلفی را برگزار می کنند و در ارتباط با فناوری های به روز و پیشرفته در زمینه دندانپزشکی اطلاعات مناسبی را در اختیار بازدیدکنندگان قرار خواهند داد.

آدرس نمایشگاه :

Yeşilköy Mahallesi, Cnr Ekspo Fuar Merkezi, 34149 Bakırköy/İstanbul

نمایشگاه تجهیزات دندان پزشکی (Idex)

شرکت سی ان آر