نمایشگاه زیبایی و سلامت در استانبول

نمایشگاه زیبایی و سلامت یکی از نمایشگاه های مهم ترکیه می باشد

که از تاریخ ۲۰ -۲۳ سپتامبر (۲۹ شهریور – ۱ مهر ) در نمایشگاه بین المللی سی ان آر ، شهر استانبول برگزار می شود.
نمایشگاه زیبایی و سلامت در فضایی به وسعت ۱۶۰٫۰۰۰ مترمربع و با حضور ۸۵۰ شرکت مختلف فعالیت خواهد کرد. علاقمندان به بازدید از این نمایشگاه از کشور های مختلف برای شرکت در این رویداد به استانبول سفر می کنند و امکان ارتباط با شرکت ها و برندهای به نام در این صنعت و همچنین کسب اطلاعات در زمینه جدید ترین مواد عرضه شده و به روز ترین تکنیک ها را خواهند داشت. 
بخش ها و قسمت های مختلف نمایشگاه عبارتند از : بخش مواد و تکنیک ها و دستگاه های مربوط به مراقبت پوست، بخش لوازم آرایشی و تجهیزات مربوطه، بخش مربوط به مواد و تجهیزات اتاق های ماساژ، مواد مربوط به بدنسازی، مواد مربوط به مراقبت از دست و همین طور مواد مختلف و دستگاه های مربوط به کاشت ناخن، بخش مربوط به شامپوهای مختلف و مواد مختلف برای مراقبت از مو می باشد. 
در هر بخش نمایشگاه، شرکت ها و برند های مشهور جدیدترین محصولات خود را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار می دهند. بخش آموزشی این نمایشگاه نیز سمینارها و کنفرانس های مختلف برقرار می کند که بسیار مورد توجه بازدیدکنندگان می باشد و جزو بخش های مهم در این نمایشگاه محسوب می گردد.
تولید کنندگان لوازم آرایشی و بهداشتی، وارد کنندگان و صادر کنندگان، صاحبان سالن های زیبایی و سالن های ماساژ، فروشندگان محصولات مراقبتی پوست و مو، از علاقمندان و بازدید کنندگان اصلی این نمایشگاه می باشند. 
تاریخ برگزاری : ۲۰ – ۲۳ سپتامبر 
تاریخ ترکی : Eylül 23 – 20
زمان برگزاری : ساعت ۱۰ تا ۱۸
محل برگزاری : ترکیه، استانبول، یشیل گوی، نمایشگاه بین المللی سی ان آر 
Cnr Ekspo Fuar Merkezi Yeşilköy-Bakırköy- İstanbul 

مجله مرمر Marmar Magazine ، برترین مرجع اطلاع رسانی فارسی زبان در کشور ترکیه 

نمایشگاه زیبایی و سلامت استانبول

نمایشگاه ها در ترکیه

نمایشگاه بین المللی