نمایشگاه صنعت بسته بندی استانبول

نمایشگاه صنعت بسته بندی استانبول Ambalaj Endüstrisi ، بزرگترین نمایشگاهی است که در رابطه با صنعت بسته بندی در کشور ترکیه برگزار می گردد.

بیست و چهارمین دوره این نمایشگاه در تاریخ ۹ تا ۱۲ آبان مقارن با ۳۱ اکتبر تا ۳ نوامبر در شهر استانبول برگزار خواهد شد. نمایشگاه صنعت بسته بندی استانبول، توسط شرکت تویاپ و در مرکز نمایشگاه های تویاپ در استانبول که در منطقه بیوک چکمجه در بخش اروپایی استانبول واقع شده است برگزار خواهد گردید. علاقمندان به بازدید از این نمایشگاه از سراسر دنیا به استانبول سفر خواهند کرد.
این نمایشگاه شرکت ها و تولیدکنندگانی را که در زمینه بسته بندی فعالیت دارند را در کنار هم جمع خواهد کرد تا از جدیدترین و به روز ترین تکنولوژی های به روز در زمینه صنعت بسته بندی اطلاعات کافی کسب کنند.‌ پیش بینی می شود که حدود ۷۰۰۰۰ بازدید کننده از ۱۰۸ کشور مختلف از بیست و چهارمین نمایشگاه صنعت بسته بندی استانبول بازدید کنند. بازدیدکنندگان این نمایشگاه را بیشتر افرادی که در زمینه ماشین آلات و تجهیزات بسته بندی، چاپ و نشر روی بسته بندی ها، مواد خام بسته بندی، بسته بندی و چاپ، انبار داری و ذخیره سازی فعال هستند و مایلند با شرکت های مرتبط در این زمینه آشنا شوند و قرار داد همکاری داشته باشند، تشکیل می دهند.
تاریخ برگزاری : ۹ تا ۱۲ آبان، ۳۱ اکتبر تا ۳ نوامبر 
زمان برگزاری : ساعت ۱۹ – ۱۰ 
محل برگزاری : ترکیه، استانبول، بویوک چکمجه
Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi – Büyükçekmece / İSTANBUL

مجله مرمر Marmar magazine , برترین مرجع اطلاع رسانی و گردشگری فارسی زبان در کشور ترکیه.