نمایشگاه منسوجات خانگی EVTEKS  

نمایشگاه منسوجات خانگی EVTEKS

بیست و دومین دوره ی نمایشگاه EVTEKS استانبول ۲۴ تا ۲۸ April، مقارن با ۴ تا ۸ اردیبهشت CNR برگزار خواهد شد. 
صادرکنندگان و واردکنندگان جدیدترین کلکسیون های خود را در منسوجات خانگی، طراحی، کفپوش و کاغذ دیواری عرضه می نمایند.
انجمن TETSIAD ، انجمن بازرگانان و صنعتگران منسوجات خانگی ترکیه، به عنوان بانی اصلی نمایشگاه EVTEKS استانبول همواره حامی این رویداد هستند.
نمایشگاه EVTEKS  از آن دسته نمایشگاه هایی است که تقریبا به تمام فضای در دسترس مرکز نمایشگاهی CNR نیازمند است و علاوه بر آن در سال های اخیر سه سالن مرکز نمایشگاهی مجاور CNR  را نیز بر این فضا افزون می نمایند، همچنین با کمک چادر، بخشی از فضای باز اطراف CNR را هم اضافه می کنند.
محصولات ارائه شده در نمایشگاه منسوجات خانگی شامل : پارچه های توری، پرده، پرده های آماده، گلدوزی، گیپور، محصولات چاپی، اکسسوری، پارچه های مبلی، و چرم ، پارچه های تزیینی، ملحفه، تشک، روی تختی، لحاف، بالش، رومیزی، حوله، حوله کتی، پرده حمام، کفپوش حمام، کاغذدیواری، سیستم های محافظت از نورخورشی، پرده های غیر نساجی، فرش، قالیچه،ٍ استودیوهای طراحی داخلی، چاپ منسوجات، جوهرافشان، CSD-CAM، تکنولوژی های منزل، تجارت الکترونیک، خدمات وب، بازاریابی، تبلیغات، انتشارات، نخ، الیاف، موادشیمیایی و رنگزا می باشد.
ویژگی نمایشگاه EVTEKS  کیفیت مواد اولیه، طرح های نوآورانه و مطابق مد روز، تجهیزات فنی و گرایشات روز می باشد. اجرای کارگاههای آموزشی و تالار گرایشات پارچه و دکوراسیون به اهمیت و جذابیت این نمایشگاه می افزاید.
تاریخ برگزاری نمایشگاه منسوجات خانگی EVTEKS : ۴ – ۸ اردیبهشت (۲۴ تا ۲۸ آوریل)
تاریخ ترکیه  : ۲۴ – ۲۸ Nisan
محل برگزاری نمایشگاه منسوجات خانگی EVTEKS : ترکیه، استانبول، نمایشگاه بین المللی Cnrexpo
Yeşilköy Mahallesi, CNR Expo, 34149 Bakırköy/İstanbul