نمایشگاه نساجی و پارچه های دکوراتیو 

نمایشگاه نساجی و پارچه های دکوراتیو Home & Tex از نمایشگاه های پرطرفدار ترکیه می باشد

که در نمایشگاه بین المللی سی ان آر در شهر استانبول برگزار خواهد شد. این نمایشگاه از تاریخ ۴ تا ۷ مهر ماه ۹۷ مقارن با ۲۶ تا ۲۹ سپتامبر ۲۰۱۸ برگزار می شود.نمایشگاه نساجی و پارچه های دکوراتیو از حدود ۵۰۰ غرفه که مخصوص کشور ترکیه و کشورهای مختلف می باشد تشکیل شده است و پیش بینی می شود که حدود ۳۰٫۰۰۰ بازدید کننده که بیشتر از شهرهای مختلف ترکیه، کشورهای اروپایی و خاورمیانه می باشند از این نمایشگاه بازدید خواهند کرد.
غرفه های نمایشگاه نساجی و پارچه های دکوراتیو در بخش های مختلفی از جمله تور و پارچه های پرده، لوازم جانبی پرده، محصولات اتاق خواب شامل روتختی و بالش و ملحفه، پارچه های مورد استفاده در وسایل اتاق خواب، نخ ها و پارچه های مختلف، مواد اولیه صنحت نساجی، پارچه های رومبلی و رومیزی، پارچه ها مورد استفاده در دکوراسیون ها، پارچه های مورد استفاده در حوله ها، سرویس های حوله مختلف، پارچه ها و پوشاننده ها ی دیوار و کف اتاق در این نمایشگاه شرکت خواهند داشت و محصولات و آخرین تولیدات خود را در اختیار بازدیدکنندگان قرار خواهند داد.
با شرکت در نمایشگاه نساجی و پارچه های دکوراتیو شما شانس مطلع شدن از آخرین محصولات و به روز ترین دکوراسیون ها و جدید ترین مدل های پرده، رومیزی و تزئینات مربوط به صنعت را خواهید داشت و همچنین شانس آشنا شدن با شرکت ها بزرگ و تولیدکنندگانی که در این زمینه فعالیت می کنند نیز برای شما میسر خواهد شد. چون کشور ترکیه در زمینه نساجی و تولید پارچه برای مبلمان، پرده و دکوراسیون جزو ۱۰ کشور اول در دنیا می باشد، شرکت و بازدید از این نمایشگاه برای اغلب شرکت های بزرگ و تولیدکنندگانی که قصد ورود به این بازار را دارند و یا مایل به واردات محصولات مرتبط از ترکیه می باشند بسیار اهمیت دارد.

تاریخ برگزاری : ۴ – ۷ مهر ماه، ۲۶ – ۲۹ سپتامبر

 تاریخ ترکی : Eylül 26 – 29زمان برکزاری : ساعت ۱۰ تا ۱۸
محل برگزاری : ترکیه، استانبول، یشیلکوی، نمایشگاه بین المللی سی ان آرCnr Ekspo Fuar Merkezi Yeşilköy-Bakırköy- İstanbul 

مجله مرمرMarmar Magazine ، برترین مرجع اطلاع رسانی فارسی زبان در کشور ترکیه

نمایشگاه نساجی

پارچه های دکوراتیو Home & Tex

نمایشگاه های پرطرفدار ترکیه

نمایشگاه بین المللی سی ان آر

محل برگزاری نمایشگاه بین المللی