نمایشگاه هنر استانبول Istanbul Artis

مهمترین نمایشگاه های ماه نوامبر در  استانبول نمایشگاه کتاب و هنر می باشد که در مرکز نمایشگاهی تویاپ Tüyap برگزار خواهد شد.

نمایشگاه کتاب در تاریخ ۱۰ الی ۱۸ نوامبر (۱۹ الی ۲۷ آبان ماه) در نمایشگاه تویاپ Tüyap در شهر استانبول برگزار خواهد شد. این رویداد به عنوان سی و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب و از مهمترین نمایشگاه های ماه نوامبر استانبول است که برگزار خواهد شد و توسط اتحادیه ناشران ترکیه اداره می گردد و همزمان با آن نمایشگاه هنر نیز در همان محل برگزار می گردد.
در سال گذشته با تغییراتی در محل نمایشگاه موجب شد تا ۲۰ درصد میزان بازدید کنندگان آن افزایش یابد. محور مواردی که در این نمایشگاه مشاهده می گردد، شامل: کتاب ها، مجلات دوره ای، روزنامه و همچنین انتشارات دیجیتالی، شرکت های رسانه ای و همچنین سازمان های غیر دولتی پیشرو در زمینه نشر می باشد. در سال گذشته بیش از ۸۲۰ غرفه دار که شامل ۱۱۳ شرکت از ۲۲ کشور جهان بوده اند و همچنین بیش از ۷۴۰ هزار بازدید کننده از این نمایشگاه دیدن کرده اند.

نمایشگاه هنر در استانبول

نمایشگاه هنر در تاریخ ۱۰ الی ۱۸ نوامبر (۱۹ الی ۲۷ آبان ماه) در نمایشگاه تویاپ Tüyap در شهر استانبول برگزار خواهد شد. این رویداد به عنوان بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی هنر استانبول و همزمان با نمایشگاه کتاب این شهر برگزار می گردد. محور مواردی که در این نمایشگاه مطرح و به نمایش گذاشته خواهد شد شامل نقاشی ها، خلاقیت های هنری، دانشگاه ها و سازمان های مربوط به مسایل هنری می باشد.
تاریخ برگزاری : ۲۷ – ۱۹ آبان، ۱۸ – ۱۰ نوامبر
۱۰ -۱۸ Kasim
زمان برگزاری : ساعت ۱۹ – ۱۰
محل برگزاری : ترکیه، استانبول، بویوک چکمجه، مرکز نمایشگاهی تویاپ
 Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi – Büyükçekmece / İSTANBUL

نمایشگاه تویاپ Tüyap

شهر استانبول

مجله مرمر Marmar magazine برترین مرجع اطلاع رسانی و گردشگری فارسی زبان در کشور ترکیه.

فیسبوک مجله مرمر

پیج مجله مرمر 

اینستاگرام مجله مرمر