نمایشگاه کاشی و سرامیک در استانبول

نمایشگاه کاشی و سرامیک استانبول که با نام Unicera شناخته شده است‌،

امسال بیست و هشتمین دوره خود را از تاریخ ۱۶ تا ۲۰ اسفند مقارن با ۵‌ تا ۹ فوریه ۲۰۱۹ به مدت ۵ روز در شهر استانبول ترکیه برقرار خواهد کرد. نمایشگاه کاشی و سرامیک استانبول توسط شرکت برگزار کننده نمایشگاهی سی ان آر برگزار خواهد گردید و جزو مهمترین و مشهورترین نمایشگاه هایی است که در زمینه کاشی و سرامیک برگزار می شود و اغلب برند ها و شرکت های مطرح در این صنعت در این نمایشگاه شرکت می کنند.

نمایشگاه کاشی و سرامیک استانبول امسال در بخش های مختلف از قبیل انواع پوشش های دیوار و کف شامل سرامیک و مرمر و سنگ های طبیعی، محصولات حمام، لوازم جانبی مورد استفاده در حمام از جمله وان حمام و دوش و کابین، انواع سرامیک های مورد استفاده حمام و دستشویی، انواع سرامیک های مورد استفاده در آشپزخانه و تمام موارد مرتبط با فعالیت خواهد داشت و بازدیدکنندگان می توانند از این نمایشگاه بازدید نمایند.

نمایشگاه کاشی و سرامیک استانبول، در دوره قبل بسیار موفق عمل کرده است و حدود ۳۴۵ شرکت مختلف از ۱۸ کشور در این نمایشگاه شرکت کرده و آخرین و جدید ترین تولیدات خود را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار داده اند.

نمایشگاه کاشی و سرامیک استانبول امسال در فصایی به مساحت ۶۰٫۰۰۰ متر مربع برگزار خواهد گردید و بازدید کنندگان این نمایشگاه را وارد کنندگان و صادر کنندگان کاشی و سرامیک، معماران داخلی، سازندگان بنا و ساختمان، عمده فروشان و صاحبان شرکت های تولید کننده کاشی و سرامیک و تجهیزات مرتبط تشکیل میدهند و این نمایشگاه فرصتی است تا افراد فعال در این رشته را دور هم جمع کند.

 

مجله مرمر Marmar magazine برترین مرجع اطلاع رسانی و گردشگری فارسی زبان در کشور ترکیه.

فیسبوک مجله مرمر

پیج مجله مرمر 

اینستاگرام مجله مرمر

نمایشگاه کاشی و سرامیک استانبول

نمایشگاهی سی ان آر

نمایشگاه استانبول