نمایشگاه کفش و چرم Aysaf استانبول

نمایشگاه کفش و چرم Aysaf در استانبول ترکیه

نمایشگاه کفش در حوزه چرم و محصولات چرمی معتبرترین و بزرگترین نمایشگاه در ترکیه می باشد که همه ساله برگزار می شود. پنجاه و نهمین دوره این نمایشگاه از تاریخ (۱۹ تا ۲۲) اردیبهشت در نمایشگاه بین المللی سی ان آر Cnr در حال برگزاری میباشد. در نمایشگاه کفش و چرم استانبول Aysaf شرکت های فعال ترکی و خارجی حضور دارند و جدیدترین محصولات خود را ارائه می دهند. در این نمایشگاه نه تنها نمایندگان صنعت کفش حضور دارند، بلکه بازرگانان چرم و تامین کنندگان سایر مواد خام مرتبط با تولید کفش نیز در آن شرکت دارند. نمایشگاه کفش و چرم استانبول در دوره های گذشته مورد استقبال افراد و شرکت های متخصص زیادی از جمله : کشورهای الجزایر، اتریش، آذربایجان، بلژیک، مصر، فرانسه، آلمان، ایران، قزاقستان، لبنان، مراکش، روسیه، اسپانیا، اوکراین و انگلیس قرار گرفت و هر ساله بر اعتبار آن افزوده شد. حضور در این نمایشگاه علاوه بر این که موجب برقراری ارتباط با فعالان و تولید کنندگان معتبر این حوزه می شود و گسترش بازارهای بین المللی می شود، جدیدترین محصولات در زمینه چرم و کفش های چرمی را نیز به بازدیدکنندگان نمایش می دهد.

بخش های نمایشگاه کفش و چرم عبارتنداز : بخش مواد اولیه کالاهای چرمی، بخش لوازم جانبی کالاهای چرمی، تولیدکنندگان و تامین کنندگان مواد شیمیایی، تولیدکنندگان چرم نهایی، نیمه تمام و چرم خام، تولید کنندگان ماشین آلات تولید کفش و چرم، تولید کنندگان قطعات کفش، بخش تجهیزات جانبی (پارچه، کفی، پاشنه، قالب)، تولید کنندگان چرم مصنوعی (PU، PVC، TR)

بازدیدکنندگان این نمایشگاه شامل : تولیدکنندگان کفش، تولید کنندگان محصولات چرمی، عمده فروشان، توزیع کنندگان و وارد کنندگان می شوند.

تاریخ برگزاری : ۱۹ – ۲۲ اردیبهشت ۹ – ۱۲ May

تاریخ در ترکیه : ۹ – ۱۲ Mayıs

زمان برگزاری : ساعت ۱۰ – ۱۸

محل برگزاری : ترکیه، استانبول، نمایشگاه بین المللی سی ان آر

Yeşilköy Mh., CNR Expo, 34149 Bakırköy/ İstanbul

 

 

مجله مرمر marmar magazine، برترین مرجع اطلاع رسانی فارسی زبان در کشور ترکیه